אנחנו עוקבים באדיקות אחרי בנות משפחת קרדשיאן, ומנסים לגשש באפלה שהן מציירות. הן מאשרות פרידות, שולחות סימנים על קאמבק, ואז מפריחות את הכל במילה אחת. בסרטון חדש קיילי והבסטיז נשאלו על כמה שאלות מאוד ישירות על הנושאים שהכי מעניינים אותנו, והפעם הן לא יכלו להתחמק.

השאלה הראשונה הייתה מי מהבנות בסבירות הכי גבוה להיפצע בזמן שהיא שיכורה, וכל החבורה הסכימו פה אחד שמדובר בקיילי, ואז העניינים התחילו להתחמם: "למי מהבנות יש תמונות עירום בטלפון?", הן נשאלו. קיילי בתפקיד הילדה הטובה השיבה "אין לי תמונות כאלה", והבנות סיכמו שזו תהיה הבי-אף-אף – סטייסי.

View this post on Instagram

A post shared by Anastasia Karanikolaou (@stassiebaby) on

בהמשך הבנות ענו על השאלה המכשילה – מי תיהיה הבאה שתכנס להריון, והמנצחות היו האמהות היחידות בחבורה - קיילי ויריס. "זו חייבת להיות אחת מכן כי אנחנו עוד לא סיימנו עם אלכוהול", צחקה ויקטוריה, וקיילי השיבה בשתיקה שחד משמעית פירשנו כהסכמה.
הסוגייה הכי מעניינת שטופלה במשחק הייתה לגבי בוגדים. כזכור, קיילי ובן זוגה טראוויס נפרדו בקיץ האחרון

אחרי שמועות על בגידה מצידו של טראוויס. "מי מכן תסלח למי שבגד בה", הבנות נשאלו, ואחרי שאחת הבנות ענתה שאף אחת מהן קיילי השיבה "כן, בכנות, ז*ין על זה. שאלה הבאה". התשובה של קיילי מגיעה אחרי שמועות על חזרה לאקס (שהכחיש את הבגידה בקיילי לאורך כל הדרך), ואחרי שבן דודה בילבל אותנו וסיפר שהם *לא* חזרו. מה עם קצת חד משמעיות קיילי? תזרקי לנו עצם!

View this post on Instagram

A post shared by Anastasia Karanikolaou (@stassiebaby) on