לפני כשלושה חודשים הזוג הנשיאותי האהוב על mako סלבס, דונלד ומלניה טראמפ, ארזו את חפציהם – ועזבו את הבית הלבן. מאז השניים מעבירים את הימים באחוזה של טראמפ במאר-א-לאגו, ואנחנו מנסים להישאר מעודכנים בחייהם של בני הזוג שירדו מתחת לרדאר. לכן כשסועדת הגיעה למסעדה במאר-א-לאגו, ראתה את טראמפ ומלניה וצילמה – היינו חייבים לספר לכם.

הסועדת הגיעה להתארח בריזורט מאר-א-לאגו, ובערב הגיעה כמו כל הנוכחים במקום לארוחת הערב. בזמן שהיא נהנתה מהארוחה המופארת שהוגשה לה, הסועדת הופתעה לראות בשולח הצמו אליה את נשיא ארה"ב לשעבר ורעייתו נהנים מאותה ארוחה בדיוק, בשולחן רחב שוליים מכוסה במפה לבנה, כשהם יושבים זה לצד זה.

Security is tight but we're able to sneak in picture of Pres. Trump and First Lady Melania having dinner at his resort (Mar a lago)...

פורסם על ידי ‏‎B Little Belle‎‏ ב- יום רביעי, 14 באפריל 2021

מלניה (50) נראתה מדהים בשמלה אלגנטית כהה, וטראמפ, כהרגלו, הגיע למקום בחליפה מוקפדת ומרשימה. זוהי אחת הפעמים הראשונות שהשניים מצולמים יחד מאז שעברו לפלורידה, מעבר שגרם לשניהם לרדת מתחת לרדאר, ולהתחמק ככל האפשר מעין הציבור.

לפני כחודשיים מקורבים לגברת הראשונה לשעבר סיפרו ל-CNN איך נראית שגרת יומה של מלניה במאר-א-לאגו, וזה נשמע לא רע בכלל. "מלניה הולכת לספא, אוכלת צהריים, חוזרת לספא ואוכלת ארוחת ערב עם דונלד בפטיו", הם סיפרו. "וחוזר חלילה, כל יום, אבל השגרה שלה לא שונה מהשגרה שהייתה לה כגברת הראשונה, או מהשגרה שהייתה לה כשהיא הייתה באה לחופשות".