ב-20 בינואר השנה, דונלד טראמפ עזב את הבית הלבן יחד עם כל בני משפחתו שקיבלו תפקידי מפתח בממשלה ה-45 של ארה"ב. בזמן שמלניה נטשה את בן זוגה בשדה התעופה ויצרה עוד בדיחה אייקונית ברשת, איוונקה טראמפ, בתו של הנשיא, עזבה את וושינגטון בדמעות דרמטיות למדי, שחשפו סערת רגשות לא קטנה. אנחנו מאמינים שהדרמה חלפה מחייה של איוונקה, כי אם לשפוט לפי התמונות שהגיעו הבוקר ממיאמי – היא לגמרי עושה חיים.

בתו של הנשיא טראמפ צולמה בעיצומו של בילוי צהריים יחד עם בן זוגה, ג'ראד קושנר, אביו, צ'ארלס קושנר, ושלושת ילדיה. החבורה לא הסתפקו בפיקניק בפארק או בטיול ברחוב, וכיאה למשפחת מלוכה (אהם, נשיאות) לשעבר, הם שכרו יאכטה והעבירו את היום כשהם קופצים ממנה, משתכשכים במים ו*לא* חוטפים מחלת ים. צלמי הפפראצי ארבו למשפחה המיוחסת על החוף, וכך הם הצליחו לתפוס את איוונקה קופצת עם בתה הצעירה למים בביקיני שחור קטן, שחשף גזרה לא פחות ממטורפת.

רק אתמול (ג') סיפרנו לכם כי איוונקה וג'ארד נתפסו בעיצומו של אימון מיוזע במיאמי, במהלכו איוונקה נראתה יותר כאילו היא מצטלמת לקטלוג אופנה מאשר *רצה בשיא החום עם בגדים שחורים לגמרי*, ולכן קשה לנו להיות מופתעים מהעובדה שהיא נראית פשוט מדהים גם בבגד ים. מצפים לעוד פפראצי מבתו של הנשיא לשעבר.

View this post on Instagram

A post shared by Ivanka Trump Fan (@everything.ivanka)