למעלה מ-850 שיגורים נרשמו אל עבר ישראל מאז תחילת מבצע "שומר החומות", שכבר גבה קורבנות רבים ונפגעים רבים בנפש. הסלבס בביצה המקומית התגייסו בזה אחר זה, כשהם משתפים את דעתם הנחרצת על המצב הביטחוני, מציעים לפוליטיקאים תוכניות פעולה ואפילו נכנסים לסכסוכים מתוקשרים, ובזמן שכל העיניים נשואות לעבר הוונדר וומן שלנו מעבר לים, גל גדות – ככה הכוכבת נתפסה.

הבוקר (ה') הגיעו צילומי פפראצי של גל ההריונית מאחת השכונות היוקרתיות בלוס אנג'לס, בשיאו של טיול צהריים עם בתה הצעירה, מאיה (4). השתיים צעדו ברחוב אל עבר המכונית היוקרתית של גל, אליו הן קפצו והמשיכו ליעד הבא. גל לבשה טייץ סגול, סווטשירט לבן, כפכפי טבע נאות, והייתה מצויידת במשקפי שמש ענקיים, ואילו בתה הקטנה לבשה בגדי בלט ורודים ונראתה במצב רוח קופצני למדי.

גל גדות במבצע שומר החומות (צילום: instagram)
לא מגיבה. גל גדות | צילום: instagram

התמונות מגיעות בשיאה של סערה לא קטנה ברשת סביב גל, שטרם הביעה את דעתה או הגיבה על המצב הבטחוני הקשה בארץ. כוכבים וידוענים רבים ניסו לגייס את גל - שכל בני משפחתה מתגוררים בארץ ומתמודדים כמו כולנו עם המצב הבטחוני המורכב – אבל היא מצידה ממשיכה לשמור על שתיקה רועמת ולא לפרסם דבר בקשר לסטיאציה הבטחונית בארץ מולדתה.