שנה לא פשוטה עברה על משפחת המלוכה, בעיקר בעקבות הצעדים של בני המשפחה הסוררים (במרכאות, כמובן), הנסיך הארי ומייגן מרקל. השניים עזבו את משפחת המלוכה לפני כשנה וחצי, התמקמו באחוזה מפוארת בלוס אנג'לס ועשו לא מעט ראיונות שערורייתיים נגד משפחת המלוכה, והיום, כשמייגן חוגגת את יום הולדתה ה-40, מעריצי המשפחה עצרו את נשימתם לקראת הצעד של הארמון. כעת אפשר לנשום לרווחה, כי ההחלטה התקבלה – והיא הטובה ביותר.

מייגן מציינת היום את יום הולדתה ה-40 יחד עם הנסיך הארי, בנם ארצ'י (2) ובתם בת החודשיים, לילילבת דיאנה. בהמשך היום 65 אורחים יגיעו לחצר ביתם של הזוג המלכותי, ויהנו ממסיבת יום הולדת צנועה ומוקפדת שמייגן מרימה לעצמה יחד עם מפיקת האירועים של אופרה ווינפרי. לקראת היום הטעון רבים ממעריצי המשפחה דאגו שהברכות המסורתיות לא יפורסמו, אבל אחרי שהמלכה הייתה הראשונה להעביר מסר מרגיע – כולם הצטרפו.

המלכה אליזבת' הייתה ראשונה שפרסמה את ברכת יום ההולדת המסורתית, בצירוף תמונה מהמפגש הראשון והיחיד שלה עם אשתו של נכדה. "מאחלת לדוכסית מסאסקס יום הולדת שמח!", נכתב בחשבון שלה, ואליה הצטרפו כל בני משפחת המלוכה, כולל הנסיך וויליאם וקייט מידלטון. נוסח הברכות היה זהה לחלוטין אצל כל בני המשפחה, אבל מעריצי משפחת המלוכה הרימו לכלל החשבונות על ההחלטה לברך את מייגן בפומבי. מזל טוב.