אחרי הרבה סימני שאלה וחוסר ודאות בנוגע למתרחש מאחורי הקלעים בבית משפחת קרדשיאן-ווסט, קים קרדשיאן מגיבה לראשונה לסערה שמתחוללת בימים האחרונים באמצעות שלושה סטוריז בעמוד האינסטגרם שלה.

"כמו שרבים מכם יודעים, לקניה יש הפרעת אישיות דו-קוטבית. כל מי שמתמודד עם זה או שאחד הקרובים שלו מתמודד עם זה יודע כמה זה מורכב וכואב", קים כתבה. "מעולם לא דיברתי בפומבי על כמה זה השפיע עלינו בבית, כי אני רוצה לגונן על הילדים שלנו ועל זכותו של קניה לפרטיות. אבל היום, אני מרגישה שאני חייבת להגיב - בעיקר בגלל הסטיגמות סביב בריאות נפשית".

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

"אנשים שלא חוו התמודדות עם מחלה נפשית או התנהגות כפייתית יכולים להיות שיפוטיים ולא להבין שלא משנה כמה המשפחה והחברים מנסים – המתמודדים צריכים להיות אלו שנכנסים לתהליך של קבלת עזרה. אני מבינה שקניה הוא מושא לביקורת כי הוא דמות ציבורית והפעולות שלו גוררות תגובות ורגשות. הוא אדם מבריק ומורכב שמתמודד עם הלחץ של להיות אמן וגבר שחור, שחווה כאב רב עם אובדן אמו, ושצריך להתמודד עם הלחץ והבידוד שהוא חווה בגלל הדו-קוטביות שלו. מי שמכיר את קניה יודע שלפעמים המילים שלו לא תואמת לכוונות שלו".

"אנחנו כחברה מדברים על החמלה שצריך לתת לבריאות נפשית, ואנחנו חייבים לתת את זה גם לאלו שמתמודדים עם זה בזמנים שהם הכי צריכים", קים המשיכה. "אני מבקשת מהתקשורת ומהציבור לתת לנו את החמלה והאמפתיה שאנחנו זקוקים לה כדי לעבור את זה. תודה לאלו שדואגים לשלומו של קניה ותודה על ההבנה".

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on