בשבוע שעבר קניה ווסט הוציא את אלבומו העשירי ועורר סערה לא קטנה בעולם הבידור. באחד השירים באלבום, קניה התוודה כי הוא בגד בקים אחרי שהיו הורים לשניים, וכעת מקורבים לכוכב חושפים מה קרה מאחורי הקלעים.

"זה לא היה סוד שקניה בגד בקים אחרי שסנייט נולד. בטור של 'The Life of Pablo' הוא התוודה בפני הצוות שלו שהוא שוכב עם נשים אחרות מאחורי הגב של קים", סיפר מקורב לכוכב ל-"Sun". "הוא אמר שהוא מז**ן מעריצות ונכנס לפרטים מטורפים על מה שהלך שם. זה היה מאוד גרפי והשפה שלו הייתה לא אמיתית. כל מי שמכיר אותו טוב ישב שם וצחק בחוסר נוחות. כולם היו בהלם. אף אחד לא האמין שהוא יגיד דברים כאלה מול כולם".

View this post on Instagram

A post shared by mako סלבס (@makocelebs)

כזכור, קניה דיבר לא פעם בעבר על ההתמודדות שלו עם מאניה דיפרסיה, והמקורב טען כי אותה שיחה התקיימה בשיאו של התקף מאניה. "זה היה נראה שהוא במאניה, ומיד אחרי הוא התחיל לדבר עם אנשים על שטויות. ניסו להרגיע אותו, אבל הוא לא היה בשליטה. זה היה שובר לב לראות את זה מהצד, כי היה נראה שהוא במקום מאוד רע ושהוא צריך עזרה. כולם הרגישו רע בשביל קים, אבל חלק מהאנשים חשבו שהיא אולי יודעת שהוא עם אחרות. כשקניה דיבר על זה לא היה נראה שהוא יצליח להסתיר את זה ממנה זמן רב".

מקורב אחר ששוחח עם הסאן האמריקני דיווח כי קים ניסתה לגרום לקניה שלא לשיר על הבגידה המדוברת, ומרגע שהשיר יצא עם המילים המקוריות היא חשה "מושפלת". "קים התחננה שקניה לא יכניס את השורה על חוסר הנאמנות. היא ביקשה ממנו לא פעם והוא סירב, וכשהשיר יצא היא זעמה. הילדים שלה שומעים את השירים האלה ונורת' היא המעריצה מספר 1 של אבא שלה. העובדה שהיא שומעת את אבא שלה מודה שהוא בגד באמא שלה אחרי שהיא נולדה דפוקה בעיניי קים".

המקורב הוסיף כי קים "ידעה שזה יהיה קשה לשכנע את קניה העקשן לשנות את המילים, אבל זו לא הפעם הראשונה שקים נכנס למחלוקת עם קניה. היא בכתה והתחננה, אבל זה לא עזר. הוא חושב שזה 'הדבר הכי טוב למשפחה שלהם' כי הוא עומד מאחורי המעשים שלו, אבל היא חווה את זה כהשפלה טהורה. היא לא תדבר עליו בפומבי כי היא מכבדת אותו כאבא של הילדים שלה, אבל זה יהיה נחמד אם הוא יתחיל להראות לה את אותה מידת כבוד כאמא של הילדים שלו".

קים קרדשיאן, קניה ווסט והילדים (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קים קרדשיאן)
"מצפה שיראה את אותה מידת כבוד". קים קרדשיאן, קניה ווסט והילדים | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קים קרדשיאן

כזכור, כשהאלבום יצא בשבוע שעבר מקורבים לקים סיפרו ל-Page Six כי הבגידה המדוברת לא הייתה הקש ששבר את גבה של קים, ואחרי אותן בגידות היא וקניה הביאו לעולם עוד שני ילדים. השיר הוא עדות של קניה לכל מה שהוא עשה לא נכון בקשר שלהם", סיפר המקורב. "קניה לוקח אחריות על ההתפרקות של הנישואים שלהם. במבט עמוק יותר על המילים אפשר לזהות שקניה מדבר על חוסר הנאמנות שלו בקשר עם קים, גם אחרי שהיו להם שני ילדים".

לאורך השיר קניה שר על סיבת הפרידה לכאורה, ומודה שבגד בקים בזמן שהיו הורים לשניים. "הנה אני מתנהג כאילו אני יותר מדי עשיר, הנה אני עם בחורה חדשה. אני יודע מה האמת שלך, עדיין משחק אחרי שני ילדים. זה הרבה לעכל כשהחיים שלך תמיד זזים". מקורב לקניה אישר ל-Page Six כי ה"בחורה החדשה" היא לא אירינה שייק, איתה קניה יצא בחודשיים האחרונים.