למרות שאנחנו מקווים שהוא יעלה על דרך הישר, טריסטן תומפסון, אבי בתה של קלואי קרדשיאן, מצליח להפתיע אותנו כל פעם מחדש. בסוף השבוע האחרון אישה טענה כי היא ילדה את בנו השלישי, ועם לא מעט הוכחות שתומכות בטענתה – היא פונה בימים אלה לבית המשפט ותובעת מזונות מטריסטן. האישה נכנסה להריון בזמן שהכדורסלן יצא עם קלואי קרדשיאן, וכעת מקורבים לקלו מספרים מה קורה בצד שלה.

"קלואי רוצה לרדת לשורש העניין ועד אז היא מאמינה לו מחמת הספק, אבל טריסטן שוב מייצר כותרות מכל הסיבות הלא נכונות", אמר מקורב לכוכבת לאתר HollywoodLlife. "קלואי לא יודעת אם היא אמורה להיות עצובה, שמחה או אחרת כרגע. היא מקווה שכל זה לא נכון, אבל מבינה שרק הזמן יגיד. עד שהיא תקבל את כל המידע היא לא מתכוונת לקפוץ למסקנות".

View this post on Instagram

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)

מקורב נוסף מבהיר כי קלואי פתוחה לדיאלוג עם אם בנו השלישי של טריסטן, מארלי, בתקווה להבין מה קרה בניהם. "קלואי מתכננת לפנות למארלי, אבל היא רוצה לתת לה להתאושש מהלידה", אמר המקורב. "בכל מקרה, אין לה שום עניין להתעמת איתה. היא רוצה לדבר איתה אישה לאישה, אמא לאמא".

"קלואי לא יודעת למה להאמין. טריסטן אומר שזה היה רק לילה אחד, אבל היא שומעת מאנשים אחרים שזה היה רומן של כמה חודשים. טריסטן אומר שהאישה הזו רק רוצה את הכסף שלו, אבל מצד שני יכול מאוד להיות שהיא ילדה את אחיו של טרו, אבל בסופו של יום, טריסטן וקלואי לא ביחד כי היא לא סומכת עליו".

 

View this post on Instagram

A post shared by Tristan Thompson (@realtristan13)