מלכתחילה היה ברור שההחלטה ההזויה של קניה לרוץ לנשיאות לא תיגמר בטוב, והוא הוכיח זאת בנאום הפומבי שלו בו סיפר שהוא וקים תכננו שהיא תעשה הפלה בהריון הראשון שלה עם נורת׳, והמשיך בצעקות "כמעט הרגתי את הבת שלי".

מיד לאחר האירוע, הוא פצח בסדרה של ציוצים שכללו הרבה האשמות כלפי קים ואמה קריס ג׳נר. בציוצים הוא בייש את קים לגבי סרטון הסקס שלה שדלף, הצילומים שלה לפלייבוי (למרות שהיא הצטלמה בעירום למגזינים גם בתקופה שהם היו נשואים וגם עבור קליפ שלו. רק אומרים), השווה את קריס לקים ג׳ונג און וכתב שאסור לה להתקרב לילדים שלו.

קים קרדשיאן, קניה ווסט והילדים (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קים קרדשיאן)
מה יהיה הסוף? | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קים קרדשיאן

אחרי שקים פירסמה הצהרה רשמית בה היא ביקשה מהתקשורת והקהל להביע סובלנות וחמלה כלפי הבעיות הנפשיות של קניה ולכבד את פרטיותם, קניה מחק את מרבית הציוצים המדוברים - וצייץ במקומם התנצלות. "אני רוצה להתנצל בפני אשתי קים שהפכתי עניין פרטי לציבורי", הוא כתב. "לא הגנתי עליה כפי שהיא הגנה עלי. לקים אני רוצה לומר - אני יודע שפגעתי בך. בבקשה סלחי לי. תודה שאת תמיד שם בשבילי".

בעוד מרבית הציוצים שיצאו נגד קים וקריס נמחקו, קניה בחר להשאיר שניים מהם, ושווה לשים לב אליהם. הראשון הוא ציוץ בו הוא כתב "כך אומר הנשיא לעתיד" והשני הוא תמונה שלו עם ילדיו בו הוא כתב שהם לעולם לא יצטלמו לפלייבוי - כלומר, עדיין עקיצה כלפי קים וקריס, שהייתה על סט הצילומים לפלייבוי עם קים באחת הסצנות המפורסמות ביותר מהפרקים המוקדמים של "משפחת קרדישאן". מלבד ההתנצלות, קניה גם כתב שהוא עומד להתמקד במוזיקה שלו עכשיו, והעלה כמה טיזרים לגבי פרויקטים עתידיים, כולל עטיפת אלבום שייקרא "דונדה", על שם אמו שמתה ב-2007. זאת, אגב, במקביל לדיווחים בתקשורת האמריקאית של מקורות אנונימיים שמקורבים למשפחה וטוענים שההתמוטטות הנוכחית של קניה היא תוצאה ישירה מהאבל שלו על מות אמו, ושהוא למעשה מעולם לא התאושש מהמאורע.

_OBJ