אין ספק שבשבוע האחרון קרו הרבה אירועים משמעותיים בארץ ובעולם, אבל מה ששבר את הרשת וגרם לכל מי שיש לו סמארטפון לדבר עליו היה ללא ספק ציור המופת של נורת' ווסט (7), בתה הבכורה של קים קרדשיאן. גולשים רבים קבעו שאין סיכוי שנורת' ציירה את הנוף היפהפה בתמונה, וכשקימי ראתה שמפקפקים בבת שלה – היא עלתה להתקפה ויצאה על הגולשים. 

אמנם אין לנו תשובה סופית לגבי מי צייר את הציור המדובר (למרות שאנחנו נוטים להאמין שזו הייתה נורת'), אבל המיני סערה שהתחוללה בבית משפחת קרדשיאן גרמה לנו לחזור אחורה ולהיזכר בכל הפעמים שבנות המשפחה, איך נאמר, הנפיצו הנפצות. 

View this post on Instagram

A post shared by Kylie (@kyliejenner)

מיליארדרית או לא מיליארדרית, זאת השאלה

במרץ 2019 קיילי ג'נר קטפה את התואר הנחשק "המיליארדרית הצעירה בעולם" כשהייתה בת 21 בלבד. כוכבת הביוטי כיכבה על השער של מגזין "פורבס" הנחשק, שהעניקו לה את התואר ובכך סייעו לה לעקוף שמות כמו מארק צוקרברג ורבים נוספים. האידיליה הזו התפוצצה באחת במאי האחרון, כשאנשי המגזין הוציאו תחקיר מקיף ומשחיר למדי על קיילי, שללו ממנה את תואר המיליארדרית, וקבעו: "קיילי ואמה ייצרו רשת של שקרים והציגו דוחות מס כוזבים".

כמובן שקיילי ואמה עלו להתקפה ברשת ויצאו על מגזין "פורבס" בכל הכוח. "מעולם לא ניסיתי להשיג את התואר ומעולם לא שיקרתי. נקודה. 'ייצרה החזרי מס כוזבים'?", קיילי ציטטה את המגזין. "מה ההוכחה שלכם? רק חשבתם שהם היו מזוייפים? מה אני קוראת? אבל בסדר, יש לי בת יפהפיה ועסק מצליח, ובעיקר – אני יכולה לעשות רשימה של 100 דברים יותר חשובים כרגע מאשר כמה כסף אני עושה". כמו... להנפיץ?

View this post on Instagram

A post shared by ye (@kanyewest)

גולד דיגר

כחודש לפני שסערת קיילי ג'נר ומגזין "פורבס" התפוצצה, קניה ווסט קיבל את תואר המיליארדר הנחשק. הונו של קניה הוערך בכ-1.3 מיליארד דולר, אבל על פי אנשי "פורבס" – הוא ממש לא היה מרוצה. קניה התעקש שהוא עומד על הון עצמי של 3.3 מיליארד דולר, ועם פרסום הכתבה התחיל להפציץ את המגזין באסמסים. "זה 3.3 מיליארד, אבל כנראה שאף אחד בפורבס לא יודע לספור", הוא כתב, כך על פי ה-CNN. מאמינים לפורבס, תודה.

זוט (לא) עני

קים קרדשיאן לגמרי הוכיחה שהיא אמא לוחמת עם סערת הציור של נורת'י, כשזעמה על העוקבים ואמרה: "איך אתם אומרים לילדים אדירים שהם לא אדירים?". אחרי שהלכנו לפינה וחשבנו על השאלה המורכבת של קים, נזכרנו שאי שם בשנת 2015 הכוכבת שיתפה תמונה לוהטת של עצמה וטענה את הטענה ה*מאוד אמינה* שלא היא שיתפה את התמונה ההיסטרית, אלא בתה, בזמנו בת שנתיים בלבד. "נורת' שיתפה את זה באינסטגרם שלי בזמן שהיא שיחקה לי בטלפון", קים כתבה. "לא בטוחה איך ולמה היא בחרה את זה, אבל אני לא מתלוננת". רמת אמינות: אפס.

למען המדע

בשנת 2011 הנפלאה קים קרדשיאן הייתה עדיין כוכבת ריאליטי שעושה שטויות בביצה ההוליוודית, וכשהתעוררה סערה סביב טיב הישבן שלה – היא לקחה אותה אלף צעדים קדימה. רבים טענו בזמנו כי הישבן של קים קיבל את צורתו בעקבות שתלי סיליקון שהוחדרו אליו בהליך ניתוחי. קים לא אהבה את הטענות המדוברות, אז היא לקחה איתה צוות צילום ונכנסה למכון הרנטגן הקרוב לביתה, שם צילמו את הישבן שלה מכל הכיוונים והוכיחו שאם יש משהו שאין שם – זה סיליקון. מילים זה משהו שאין לנו כרגע.

View this post on Instagram

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

בעיניי רוחה

בשנת 2019 קנדל ג'נר התראיינה למגזין "ווג", ובין פטפוטים על קריירת הדוגמנות המוצלחת שלה לשאר עיסוקים, קנדל הביאה את אחת ההנפצות הקשות ששמענו מפיה של בת משפחת קרדשיאן. "בבית שאמא שלי גרה בו, קיילי ואני תמיד היינו שומעות צעדים על הגג בזמן שאף אחד לא היה בבית, והמקלחת של קיילי הייתה עובדת כל הזמן בלי שהבנו למה. אז כן, אני משוכנעת שזו הייתה רוח", היא קבעה. "אני מאמינה ברוחות. אני לא יודעת אם באמת ראיתי אחת, אבל חוויתי כמה סיטואציות רפאים". 

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

אני כבר בחרתי

הבחירות לנשיאות ארצות הברית אמנם מרגישות כמו חלום ישן, אבל את המהלך הבהול של קים קרדשיאן, שהעלתה תמונה של עצמה לובשת חולצה אדומה בתקופה בה אדום = טראמפ, הצליח להטריף את הרשת ולייצר הנפצה לא קטנה. קים העלתה את התמונה עם החולצה האדומה המדוברת, הטריפה את הגולשים ברשת שקבעו כי היא מצביעה לטראמפ, הסירה את התמונה והעלתה אותה *שוב* בשחור לבן. לא קיבלנו הסבר להחלפה הבהולה של התמונה, אבל בהחלט נשארנו עם סימני שאלה רבים ותחושת שקר קטן ולבן.