משפחת בוזגלו מצליחים לעורר עניין בכל פעם מחדש. הפעם מדובר בריב בחסות הצד הנשי במשפחה, כשעדי בוזגלו ומירן בוזגלו לא מדברות זו עם זו ומאור אף הסיר עוקב מעדי. הטענה העיקרית היא שמירן נפגעה מעדי אחרי שזו החליפה אותה ועברה לקוסמטיקאית אחרת שתעשה לה גבות וסיפרה שהיא מתקנת את "הפיגמנט הכושל" שעשו לה.

לאחר שהריב גלש גם לרשתות החברתיות, פאני בוזגלו לא נשארה חייבת ותפסה את הצד של מירן. זמן קצר לאחר מכן היא ועדי אף הפסיקו לעקוב אחת אחרי השניה. והבוקר היא התראיינה על כך בתכנית הרדיו "מעירים את המדינה" עם קותי סבג ומאיה בצלאל-עסיס. "לא הייתי קוראת לזה סכסוך, זו מחלוקת", הבהירה פאני. "לא חייב להסכים עם הכל בחיים. אנחנו אנשים בוגרים אחרי הכל, אנשים מפרשים הסרת עוקב כמשהו שהוא סימן לסכסוך. כולם אוהבים לעשות מכל זבוב פיל. אז עדי עשתה לי הסרת עוקב, בסדר. אני לא אהבתי איך שהיא דיברה אליי באיך שהצגתי את הדברים. אני אימפולסיבית, אז האקט הראשוני שלי היה להסיר לה עוקב כי היא עצבנה אותי".

מה הסיכויים לסולחה עם עדי?

"אני באמת לא בסכסוך איתה. הייתה מחלוקת, זה הכל. כל הבנים גם העלו אתמול תמונה עם יעקב והראו שכל הגברים מאוחדים. הכל בסדר".

פאני בוזגלו, עדי בוזגלו, מאור ומירן בוזגלו. פברואר 2021 (צילום: אינסטגרם)
בלגן שלם. פאני, מאור, מירן ועדי בוזגלו | צילום: אינסטגרם

את בדרך לעונה הבאה של "הישרדות" וגם הגרוש שלך, אוהד, יהיה שם. באמת לא ידעתם ששניכם תככבו בעונה הזאת?

"באמת שלא ידעתי שאוהד הולך להיות גם. הוא בא לשיחה ורצה לספר לי את זה בביטחון, כאילו שהוא הולך להיות על האי ושאני אתכונן להיות עם הילדים, הוא לא ידע שגם אני חתמתי על העונה הזאת".

"כולם חושבים שאני ואוהד מגיעים בברית לצערי, אבל אני מגיעה בלי שום דבר", המשיכה פאני. "לכל אחד מאיתנו יש את הרצון לזכות בכסף. אני מאוד רוצה לזכות ואין לי שום ברית עם אף אחד, הוא כבר אמר לי שהוא חושב שאם הוא יזכה הכל ילך למזונות. אני רוצה לזכות במיליון ולקנות לעצמי בית".

את עושה אימוני כושר לקראת המשימות?

"אני אולי נראית חטובה, אבל לא, אני לא התאמנתי כל התקופה האחרונה. הכל היה סגור ורק עכשיו נפתחו חדרי הכושר, אני אנסה לצמצם את הפער".