קרב הגירושים של בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי רחוק מלהסתיים: אחרי שרק אתמול (ה') סיפרנו לכם שאנג'לינה הגישה "הוכחות וסימוכין לעדויות בנוגע לאלימות במשפחה מצידו של בראד", כעת מתגלים פרטים נוספים על התוכנית של אנג'לינה להוכחת הטענות שלה, בה לוקחים חלק כל ילדיה הקטינים.

על פי דיווחים מעבר לים, אנג'לינה מתכוונת להעיד בעצמה כנגד בעלה לשעבר ואבי ילדיה בנוגע לטענות על אלימות במשפחה. אם זה לא מספיק, אנג'לינה מתכוונת לגייס את כל ילדיה הקטינים – פאקס (17), זהרה (16) שילה (14), והתאומים ויויאן ונוקס (12), שהיו עדים לתקרית האלימה לכאורה בשנת 2016 בין בראד לבנו הבכור, מדוקס, אז בן 15 בלבד.

View this post on Instagram

A post shared by Zahara Jolie-Pitt (@zaharajoliepit)

"אם לאנג'לינה יש עוד הוכחות על אלימות במשפחה מצד בראד כלפיה או כלפי הילדים, היא תוכל להוסיף את זה כתוספת להוכחות במשפט", הסביר מומחה לדיני במשפחה למגזין "Us Weekly". "היא יכולה להגיש את המסמכים בנוסף למה שכבר הוגש, ולטעון שאלו הוכחות נוספות או הוכחות לטענות שעלו בעבר".

במקביל, מקרובים לבראד מספרים כי הוא תופס את הסערה החדשה כלא יותר מ"נסיון פגיעה". "אנג'לינה משתמשת בילדים כדי לפגוע בבראד וזו עוד דוגמה לכך", טען המקרוב. "גם הדלפת המסמכים קרתה רק כדי לפגוע בו".

עם הידיעה על הגירושים של הפאוור קאפל של הביצה בשנת 2016 השניים צצו שמועות רבות על תקרית אלימה שהתקיימה בטיסה משפחתית, ובה היו מעורבים בראד ובנו הבכור, מדוקס (אז בן 15 בלבד). על פי הדיווחים, התקרית האלימה התחילה בוויכוח בין השניים, שהתלקח במהרה לכדי תגובה אלימה מצידו של בראד כלפי בנו, תגובה שככל הנראה הובילה את אנג'לינה להגיש בקשה לגירושים מבן זוגה זמן קצר לאחר מכן. מאז השניים נפגשו עשרות פעמים בבתי המשפט על מנת להסדיר את המשמורת על ילדיהם – לא ממש בהצלחה.

View this post on Instagram

A post shared by jolie pitt (@jolie_.pitt)