בתחילת חודש מרץ סיפרנו לכם בלב כבד שג'ניפר לופז ואלכס רודריגז נפרדו. חודש לאחר מכן ג'יי היפה כבר פיזזה לה עם האקס המיתולוגי, בן אפלק, ומאז השניים השיקו את עצמם כזוג לכל דבר ועניין. למרות התמונות המאוהבות והזוגיות המלבבת, כשג'ן נשאלה על הזוגיות החדשה בראיון זום לתוכנית בוקר – היא סרבה לענות.

ג'ניפר הגיעה להתארח עם השחקן לין מנואל בתוכנית הבוקר "Today Show", לכבוד היציאה המחודשת של הסינגל של השניים, "Love Make The World", לציון חמש שנים לפיגוע הירי במועדון הלהט"ב באורלנדו. במהלך השיחה עם המנחה ג'יי נשאלה על הזוגיות החדשה עם בן, והצליחה להתחמק בצורה הכי אלגנטית (והכי מעוררת סימני שאלה) שראינו אי פעם.

"את נראית מאושרת", אמרה לה המנחה. "אני חייבת להגיד לך שכל פעם שאני רואה תמונה שלך ושל בן אני... את מאושרת יותר?". "אני תמיד מאושרת כשאני רואה אותך", ענתה ג'יי בחיוך ענק, אבל כשהמנחה התעקשה לשמוע עוד פרטים על הזוגיות החדשה-ישנה בחייה החיוך נמחק, וג'יי התחמקה: "השיר יצא עכשיו, חמש שנים אחרי שכתבנו אותו. אני מאמינה שהמסר של לאהוב אחד את השני ולהתקרב אחד לשני מעולם לא היה רלוונטי יותר מעכשיו". נייס.