רק אתמול סיפרנו לכם על הראיון האינטימי של קורטני קרדשיאן, בו סיפרה על הצדדים השליליים בלהיות חלק מהמשפחה המפורסמת בעולם. כל העיניים נשואות אליהן, הביקורות מוטחות בתגובות ובציוצים, והמעריצים שמים לב לכל תנועה לא נכונה. שעות בודדות אחרי שקורטני שפכה את הלב, האחות הצעירה במשפחה, קיילי, קיבלתה טעימה נוספת מהעירנות המפליאה של העוקבים הנאמנים שלה, ששמו לב שקיילי עושה מעשה אסור במיוחד.

קיילי העלה סדרת סטוריים לחשבון האינסטגרם שלה ובהם תיעדה יום גשום בלוס אנג'לס. היא התחילה בתמונה של התחזית הגשומה עם כיתוב מבואס, המשיך בסרטונים של גשם, והשיא היה בסרטון שצילמה ממכונית היוקרה שלה ובו נראתה הסערה שמתחוללת מחוצה לו. נחמד, רק שקיילי צילמה את הסרטון בזמן שהיא נוהגת בעצמה במכונית, עוברת על החוק מספר אחד בארץ ומסתבר שגם בארצות הברית - לא לנהוג ולהשתמש בטלפון, ובטח שלא להצטלם.

View this post on Instagram

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

כזכור, קיילי מגדלת בהורות משותפת יחד עם האקס, טראוויס סקוט, את סטורמי בת השנתיים, ובשבועות האחרונים שמחנו לגלות שיש מצב שהאקסים ההורסים חוזרים להיות זוג. קיילי נראתה מאושרת במיוחד בפוסטים שהעלתה לחשבון האינסטגרם שלה, כשהיא גורמת לנו לחשוב שהיא מנסה לתפוס את תשומת ליבו של האקס בדרכים פורובקטיביות למדי. קיילי, תקופה טובה היא לא סיבה לזלזל בחוק, בטח שלא כשיש לך תינוקת קטנה בבית!

View this post on Instagram

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on