מגיפת הקורונה, שהגיעה גם לארצות הברית, הביאה לכניסתם של מרבית הכוכבים לבידוד. ג'סטין ביבר מעדכן בטיקטוק, קנדל ג'נר התחילה לצייר, ובלה חדיד סתם מצטלמת בחצי עירום. ככל שעובר הזמן רבים מהם לא מסתפקים בהסגר יזום ומתחילים לפעול לטובת פתרון המגיפה, כשעוד ועוד כוכבים תורמים מאות אלפי דולרים מכספם לטובת מחקר הוירוס.

גם מלכת הטראש הבלתי מעורערת, קים קרדשיאן, הכניסה את עצמה ואת ילדיה לבידוד באחוזת הפאר ההיסטרית שלה ושל קניה. קימי מקפידה לעדכן את העוקבים שלה במתרחש, אלא שציוץ אחד תמים עורר סערה מטורפת בטוויטר, כשהוא גורף תגובות זועמות לצד תגובות קורעות. אנחנו רק עברנו שם במקרה ורצנו למחשב כדי לספר לכם הכל.

קים העלתה תמונת סלפי (קלאסית, יש לומר), כשהיא צילמה את עצמה בחדר ארונות עם דאק פייס מפואר וכתבה: "שולחת לכולם הרבה אהבה היום". ציוץ תמים למדי בימים רגילים, אבל ציוץ מטריף למדי בימי הקורונה. העוקבים לא נשארו חייבים והפיצו בתגובות, שנעו בין "אנחנו לא צריכים אהבה אנחנו צריכים עוד בדיקות" לבין "צריכים נייר טואלט, לא אהבה!".

המגיבים התייחסו לנושא הכסף והתרומות מאחר ובהתפרצות השריפות באוסטרליה רבים זעמו על כך שקים לא תרמה ולו דולר אחד למאבק. כנראה שבין שריפה למגיפה קים לא מוצאת הרבה הבדל, כי גם עכשיו עלו ביקורות רבות על כך שקים לא מיהרה להכניס את היד לכיס ולתת מכספה לטובת מחקר הוירוס, כמו שעשו רבים מחבריה. אנחנו נשמור על זכות השתיקה בנושא הזה.