קניה ווסט היה עד לא מזמן במרכזה של סערה משפחתית לא קטנה, אחרי נכנס לפרק דו קוטבי ויצא בשורת ציוצים קשה נגד אשתו, קים קרדשיאן, בני משפחתה ורבים נוספים. מים רבים עברו מאז בנהר, וכעת קניה מתנסה לייצב את הסירה כשהוא מדגים הורות למופת, אך במסגרת הנסיון שלו לטפח את היחסים עם בתו נורת', הוא פתח חזית לא צפויה עם המעריצים – ועם הרשויות.

קניה טס לפני מספר ימים לתצוגת אופנה אקסקלוסיבית שהתקיימה בבירת אנגליה – לונדון. הראפר הגיע לעיר הסואנת עם בתו הבכורה, נורת' (7), והשניים עשו את המסע מלוס אנג'לס לבירה במטוס פרטי. שעות בודדות אחרי שהשניים השלימו את המסע – הם התייצבו באולם עמוס לתצוגת האופנה, בלי שמילאו חובת בידוד של 14 יום שקיימת בין היבשות.

בארצות הברית מספר החולים בקורונה רק הולך וגדל, וגם דונאלד טראמפ בעצמו חלה בנגיף. בריטניה, שספגה מכה קשה מהקורונה ונכנסה לסגר של עשרות שבועות ארוכים, לא לוקחת סיכונים בנושא והחילה חובת בידוד של שבועיים על כל מבקר זר שלא מהיבשת. האם קניה צפוי לקבל נזיפה בנושא? אם תשאלו את הגולשים – ממש לא בטוח

"אני מבולבלת", כתבה אחת המצייצות. "אם הייתי טסה לארה"ב וחוזרת ללונדון בשישי, הייתי צריכה להיות בבידוד של 10-14 יום, נכון? אבל קניה ווסט והבת שלו פשוט יכלו לטוס לפה, להסתובב ברחבי העיר וללכת לתצוגת אופנה??". מה נאמר ומה נגיד? אכן מכעיס.