דומיניק ווסט פרץ לחיינו בסערה לפני קרוב לחודשיים, כשנתפס בעיצומה של בגידה סוערת באשתו עם השחקנית לילי ג'יימס. השניים שוטטו ברחבי רומא כשהם מאוהבים ומתנשקים מתמיד, כשבמקביל אשתו צופה בכל המתרחש מביתם המשותף שבבריטניה. כעת מסתבר שדומיניק לא מפסיק להסתבך – הפעם עם.. שליח.

תחזיקו חזק, כי זה הולך להיות מלוכלך: ווסט הזמין לביתו מכסחת דשא, אותה קיבל במשלוח עד הבית עם שליח תמים למראה. אחרי שהגיע לביתו ומסר לו את המכסחה, פנה השליח לדיילי מייל הבריטי וסיפר להם כי ווסט התוודא בפניו על הרומן שניהל עם לילי ג'יימס. בתגובה, ווסט נקם בשליח באמצעות דירוג נמוך במיוחד, וכשהשליח ראה את המהלך המלוכלך – הוא יצא על ווסט קבל עם ועדה.

View this post on Instagram

A post shared by Top Celebs (@topcelebs13)

"אתה לא משלם ומתעלם מהודעות!", כתב לו השליח. "תימנעו מהשחקן דומיניק ווסט!". ווסט, כך נטען, סרב לשלם 125 פאונד על המשלוח, והניח לשליח לחזור לביתו בלי כל תשלום. אחרי חילופי הדברים המכוערים ווסט העביר את הכספים – אבל ברשת מסרבים לסלוח לכוכב.

"דומיניק רק מאשים אחרים בחוסר המוסר שלו. הוא מעורר רחמים", כתבה אחת הגולשות, ואחרת הוסיפה: "ככל שאני קוראת יותר על דומיניק ווסט, ככה הוא נשמע יותר ז*ן יהיר". אנחנו לא מביעים עמדה, פשוט לא אוהבים בגידות, תודה.