בינואר הקרוב נציין שנה לפרידה של קים קרדשיאן וקניה ווסט. הפרידה הפכה את סדרי הכוכבים והובילה לגל אירועים רומנטיים בלתי צפויים בביצה ההוליוודית, כמו הקאמבק של ג'ניפר לופז ובן אפלק והקשר הלוהט של קורטני קרדשיאן וטראוויס בארקר. בזמן שקים חובקת קשר חדש ומפתיע לא פחות עם הקומיקאי פיט דיווידסון (28), כעת קניה יוצא בהצהרה מפתיעה על רצונו לחזור הביתה.

כזכור, גם קניה השיק לאחרונה קשר רומנטי חדש, עם דוגמנית יפהפיה בת 22 בלבד. כעת אתר Page Six מדווחים כי בעת ביקור בשכונת המצוקה סקי דרו שבלוס אנג'לס, קניה שפך את ליבו על הרצון לחזור לאקסית הטרייה ואם ילדיו, קים קרדשיאן.

קים קרדשיאן, קניה ווסט והילדים (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קים קרדשיאן)
רוצה לחזור. קים, קניה והילדים | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קים קרדשיאן

"אני מנסה לבטא את זה בדרך הכי שפויה ורגועה שאני יכול, אבל אני צריך לחזור הביתה", קניה אמר. "הנרטיב שאלוהים רוצה זה לראות מה אנחנו יכולים לתקן בתוך כל המערכות יחסים שלנו. עשינו טעויות, אני עשיתי טעויות. עשיתי בפומבי דברים שלא מתקבל על הדעת שבעל יעשה, אבל היום, בגלל סיבה כלשהי ובלי שידעתי שאדבר במיקרופון הזה, אני פה כדי לשנות את הנרטיב".

קניה המשיך ודיבר מול קהל המאזינים על הרצון לחזור לביתו ולאם ילדיו, קים קרדשיאן. "אני צריך להיות כמה שיותר קרוב לילדים שלי. כשאני מחוץ לבית אני בבית הצמוד", הוא גילה. "עשיתי הכל כדי להיות צמוד לסיטואציה. אני לא נותן לערוץ E! לכתוב את הסיפור של המשפחה שלי. אני לא נותן ל'הולו' לכתוב את הסיפור של המשפחה שלי. אני הכומר של הבית שלי".