וירוס הקורונה הגיע אתמול באופן רשמי לישראל. דיווחים בכל העולם עוקבים כבר שבועות אחרי ההתקדמות של הוירוס האימתני, מייצרים סטטיסטיקות של תחלואה, תמותה והבראה, ובעיקר מעוררים אצלנו התקף חרדה אחד גדול שגורם לנו לשקול להישאר בהסגר בלי שבכלל היינו בחו"ל.

כנראה שאם תגיעו לנתב"ג בקרוב תיתקלו בעשרות ישראלים מפוחדים עם מסיכות מנתחים על פניהם, מובכים מהסיטואציה אבל משננים בקפדנות "עדיף מסיכה על קורונה". אנחנו איתם, אבל מי אנחנו בהשוואה לסלבס בכל רחבי העולם, שמתעדים את עצמם בין שדות תעופה עם מגוון מסיכות על פניהם? אז לכבוד הגעת הכוכבת "קורונה" למדינה הקטנטונת שלנו, קיבצנו לכם לקט של סלבס מתמגנים מוירוס הקורונה, ובמילים אחרות -התרגשות שיא.

 

הנביאה התורנית: קייטי פרי

הזמרת זיהתה את טרנד ההתמגנות עוד בתחילת החודש כשווירוס הקורונה היה נראה כמו עוד אפיזודה חולפת. קייטי לא לקחה סיכונים כשנחתה בשדה התעופה הית'רו בלונדון באווטפיט מחריד להפליא, אבל עם מסיכת מנתחים מן השורה הראשונה שקישטה את פניה. מי היה מאמין שתסחפי אחרייך את כל הכוכבים.

View this post on Instagram

A post shared by katheryn hudson✨ (@kpaddict) on

 

מילוט על עקבים: בלה חדיד

אחרי פרי הגיעה תורה של הדוגמנית היפהפיה שנמלטה ממילאנו אחרי שבוע האופנה הריק בתולדות המדינה. בלה בת ה-23 נצפתה בשדה התעופה של מילאנו יחד עם אחותה ג'יג'י ואמן יולנדה בלי שום מסיכה באופק. כנראה שהפחד העיקרי שלהן נבע מהמטוס המסחרי (!) בו טסו, כי רגע לפני ההמראה העלתה בלה פוסט לעמוד האינסטגרם שלה, ובו דיווחה ל-28.8 מיליון העוקבים שלה שהיא לא לוקחת שום סיכונים. דרך אגב, היא טסה לפריז לטיפול שאמור לחזק את המערכת החיסונית שלה. רמת חרדה: 1,000.

View this post on Instagram

A post shared by Bella (@bellahadid) on

 

משפחה בסיכון גבוה: ברודי ג'נר

קורונה אירופאית נשמע לנו פחות חמור מקורונה אסייתית, למרות שכמובן שאין בניהם שום הבדל, אבל כשבן למשפחת קרדשיאן חוזר מאינדונזיה אנחנו לא יכולים שלא לחשוב על המשפחה האהובה עלינו נכנסת לבידוד. ברודי ג'נר, בנו של אביהן החורג של האחיות לבית משפחת קרדשיאן, ברוס (ובהמשך קייטלין), טס השבוע עם אשתו, קייטלין (אותו השם, לא טעיתם), מבאלי שבאינדונזיה חזרה לביתם בארצות הברית. קייט פרסמה בחשבון האינסטגרם שלה תמונה שלהם עם המסיכות המדוברות, כשתהתה בקול רם: "אנחנו נשרוד את זה או לא?". פליז את תדביקו את קימי שלנו. 

ברודי ג'נר קורונה. פברואר 2020.
צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של קייטלין קארטר

 

מוכנה לרע מכל: סלינה גומז

במה חטאה סלינה גומז כשלקחה את אמה לטיול בנות קלאסי? למה דווקא כשהן מטיילות בעולם חייבת לפרוץ מגיפה? האקסית המיתולוגית של ג'סטין ביבר רק רצתה לנוח מספר ימים וטסה לשיקאגו. בפוסט הסיכום המרגש של הטיול השחילה גם תמונה מאיימת משדה התעופה. חשבת שלא שמנו לב? ברור ששמנו, וגם צילמנו מסך.

סלינה גומז קורונה. פברואר 2020
צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של סלינה גומז

 

בבחירות הבאות: קורין גדעון

לא רק הכוכבים ההוליוודים מתמגנים מהוירוס המטריד וגם בביצה המקומית שיתפו הכוכבים בהתמודדות שלהם עם הוירוס, ובעיקר עם החרדה. אחת הכוכבות הראשונות שטסו ללב מוקד ההתפרצות (לאיטליה, לא לסין), זו קורין גדעון, שלקחה השראה מסלינה וטסה עם אמא שלה לטיול בנות, אבל נאלצה לגלות במהלכו שהיא חוזרת הישר לבידוד שבגללו גם לא תוכל להנחות את משדר הבחירות שיתקיים ביום שני הקרוב. קורין שיתפה תמונה שלה ושל אמה עם אחת המסיכות המרשימות שיצא לנו לראות, וניסתה להרגיע כשכתבה שאף אחד לא מסתובב באיטליה עם מסיכות. אותנו זה לא ממש הרגיע קוריני, נא להיזהר מהקורונה.

View this post on Instagram

A post shared by Corrina Gideon (@corringideon) on

 

קללל: סטטיק

סטטיק ובן אל ידועים באווטפיטים המוגזמים שלהם, וברגע שהבנו שהמסיכות תופסות תאוצה התחלנו לצפות ללוק מפציץ מצידם. הפלא ופלא, קיבלנו את מבוקשנו. הצמד כובשים בימים אלה כל תכנית אירוח אפשרית בארצות הברית, כשהם מנסים לפרוץ בבמה הבינלאומית בכל הכוח. שעות הטיסה הרבות שמפרידות בין ישראל לארה"ב לא הרתיעו אותם אבל בהחלט גרמו להם להיזהר, וסטטיק פרסם סלפי שלו כשהוא נוטף סטייל נטול חיידקים.

 

View this post on Instagram

A post shared by סטטיק / Static (@staticofficial) on

 

קוטור זה קוטור: ניקול ראידמן

וכמובן שהמנצחת בתחרות המסיכה השווה ביותר לסבב הקורונה הנוכחי זו ניקול ראידמן, שטסה לפריז כשהיא מצויידת במסיכה ממותגת של שאנל. ניקול תיעדה את עצמה בסטורי עמוס פילטרים כשהיא מציגה את הדרך היחידה להתמגן מפני מגיפות כשאת כוכבת ברוכת אמצעים. אנחנו מוסיפים - הלוואי עלינו.

View this post on Instagram

A post shared by hadaron78 (@hadaron78) on