עמוד האינסטגרם של קלואי קרדשיאן התמלא בסוף השבוע האחרון בתמונות לוהטות שלה בביקיני, אבל לסערה שהתחוללה מול חשבון האינסטגרם שפרסם תמונה לא ערוכה של הכוכבת – אף אחד לא היה מוכן.

עמוד האינסטגרם "problematicfame" (בתרגום חופשי: תהילה בעייתית), נוהג לשתף כבר תקופה ארוכה תמונות ערוכות מול תמונות לא ערוכות של כל האייליסטים הכי גדולים בביצה. אחרי העמוד עוקבים כ-105 אלף איש, ולאחר שהגיעו לידי מנהלת העמוד תמונות לא ערוכות של קלואי קרדשיאן בביקיני, שעלו לכאורה בחשבון האינסטגרם של MJ, סבתה של קלואי, היא ערכה את ההשוואה המתבקשת – ופרסמה את התוצאה בעמוד.

בתוך דקות התמונה של קלואי שברה את הרשת, וברגעים אלה היא פזורה בכל רחבי הטוויטר והאינסטגרם. המעריצים, ברובם המוחלט, הביעו התלהבות נרגשת מקלואי קרדשיאן חסרת האיפור, הפוטושופ והפילטרים, ועודדו אותה לשתף תמונות כמו זו שסבתה פרסמה, אבל קלואי מצידה, שרק אתמול סיפרנו לכם על סערת פוטושופ נוספת שעוררה – ממש לא התלהבה, ועל פי דיווחים פועלת במישור המשפטי נגד בעלת עמוד האינסטגרם.

העוקבים הופתעו לגלות שהפוסט הוויראלי נמחק מהעמוד המדובר, ובתוך שעות בודדות עלה סטורי ובו בעלת העמוד הבהירה: "הכול נמחק בגלל הפרות של הפרוטוקול האינטרנטי. אני לא יכולה לדבר על הנושא הזה יותר". כמובן שהגולשים נכנסו לעומק העניין, ובמהרה הופצו צילומי מסך רבים של אנשים מטעמה של קלואי קרדשיאן שביקשו להסיר את הפוסט המדובר, ואפילו קלואי בעצמה דיווחה על הפרסום הלא-מחמיא לטענתה, והביאה להסרתו מהרשת.

למזלנו, באינטרנט כמו באינטרנט, כלום לא יכול להיעלם, אבל ממש לא היינו רוצים להיות במקומה של בעלת העמוד, שכלל הנראה מתמודדת ברגעים אלה עם איומים משפטיים מצד עורכי הדין החזקים בביצה ההוליוודית.