לפני קרוב לחודשיים הוונדר וומן שלנו מעבר לים, גל גדות, אישרה אחרי חרושת שמועות ברשת כי היא בשיאו של הריונה השלישי. ההודעה המרגש הגיעה אחרי שגל הופיעה בטקס גלובוס הזהב בשמלה לבנה שהסתירה תחתיה בטן הריונית, ופחות מ-24 שעות לאחר מכן – גל אישרה את השמועות בתמונה משפחתית ממיסה.

הכוכבת האהובה על מערכת mako סלבס צפויה ללדת בקיץ הקרוב, ועד אז אנחנו עושים הכל כדי לדלות עוד פיסות מידע על הבטן ההריונית שלה שהולכת וגדלה. הפפראצי של גל שהגיע הבוקר כשהיא בדרכה לאימון בסטודיו יוקרתי בלוס אנג'לס – לגמרי סיפק את מבוקשנו.

View this post on Instagram

A post shared by mako סלבס (@makocelebs)

הכוכבת צולמה כשהיא לבושה בבגדי ספורט חמימים, שכללו מכנסיים ארוכים בצבע שחור, סווטשירט גדול כחול שכיסה את הבטן ההריונית הגדלה, ונעלי ספורט של מקצוענית. גל סגרה את הלוק עם משקפי שמש ענקיים שחורים ומסכה פרחונית מדליקה, וצעדה עם הסמארטפון שלה ביד בדרך לאימון המיוזע.

התמונות החדשות של גל מגיעות שבועות בודדים אחרי שהיא חשפה בטן הריונית בתמונה ראשונה באינסטגרם שלה, בה היא ישבה בחצר ביתה עם תסריט והניחה באגביות את ידה על הבטן. "עובדת על 2 פרויקטים חדשים", היא כתבה, וקרצה כמובן גם לתסריט שקראה וגם לבטן ההריונית שגדלה לאיטה.

View this post on Instagram

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot)