הנסיך הארי ומייגן מרקל הצליחו לעורר לא מעט דרמות בשבועות האחרונים, עם הידיעה על הראיון החושפני שערכו עם אופרה וינפרי שיעלה ממש בשבועות הקרובים. כעת אנחנו מקבלים טעימה ראשונה מחיי האזרחות של הנסיך הבריטי, בצורת ראיון אינטימי עם ג'יימס קורדן בו הם נגעו בכל הנושאים הכי חשובים.

במהלך הראיון, שנערך על גג אוטובוס תיירים שנסע ברחבי לוס אנג'לס, הארי פתח את הנישואים למייגן מרקל, את הקשיים עם משפחת המלוכה ואת ההורות לארצ'י, שיחגוג בקרוב שנתיים. "אנחנו אף פעם לא סובבנו את הגב, רק לקחנו צעד אחורה", הוא הבהיר בנוגע לעזיבת המשפחה. "זו הייתה אווירה מאוד קשה ואני חושב שהרבה אנשים ראו את זה מהצד. כולנו יודעים איך התקשורת הבריטית יכולה להיות, וזה הרס את הבריאות הנפשית שלי. הרגשתי שזה רעיל, אז עשיתי את מה שכל אבא ובעל היה עושה. הייתי חייב לקחת את המשפחה שלי משם, אבל החיים שלי לנצח יהיו סביב שירות הציבור, לא משנה איפה אני בעולם".

View this post on Instagram

A post shared by Prince Harry (@princeharryofengland)

בהמשך הנסיך הארי גילה שהוא צופה בסדרה המדוברת של השנה, "הכתר", והמשיך לבקר את התקשורת הבריטית. "הסדרה מבוססת על מעט מאוד אמת, אבל אני מרגיש הרבה יותר בנוח עם 'הכתר' מאשר עם סיפורים שמתפרסמים על המשפחה שלי, על אשתי או עליי בתקשורת", הוא הבהיר. "בסדרה ברור שזה דמיוני, אבל דברים שמתפרסמים עליי בתקשורת כעובדה? יש לי אישיו עם זה".

ג'יימס המשיך ושאל את הארי על סיפור ההיכרות שלו עם מייגן מרקל, והנסיך סיפר הכל על אשתו האהובה. "בדייט השני שלנו הייתי כזה 'וואו, זה ממש מיוחד'. היה לנו נוח אחד עם השנייה מהרגע הראשון", הוא גילה. "זכינו לבלות המון זמן רק שנינו, ולא הלכנו לחברים או יצאנו החוצה למסעדות עם הסחות דעת. לא היו לנו הפרעות והכל הלך חלק. זה היה מדהים. עברנו מאפס ל-100 בחודשיים הראשונים שלנו".

View this post on Instagram

A post shared by mako סלבס (@makocelebs)

לפני כשבועיים הנסיך הארי ומייגן מרקל חשפו כי הם מצפים לבייבי מספר 2, עם תמונה מדהימה שפרסמו בערב הוולנטיינז. ומה לגבי ארצ'י האריסון הקטן, שיקבל בקרוב אח או אחות קטנים? "הוא היסטרי", אמר הארי. "יש לו את האישיות הכי מדהימה שיש". מתיקות