לפני כשנה, ובגיל 51, ג'ניפר אניסטון יצאה בהצהרה דרמטית ומפתיעה בנוגע לילדים. השחקנית האהובה, שלא פעם דיברה על חייה כרווקה ועל נשים רווקות בכלל, גילתה בראיון לסנדרה בולוק כי היא רואה ילדים בעתיד שלה – וגרמה לרבים להתחיל לקוות. כעת מקורבים חושפים כי הכוכבת יצאה בהצהרה רשמית מול חבריה לסדרה "חברים" – ובקרוב מאוד תהפוך לאמא.

על פי מקורבים לכוכבת, ג'ניפר ניצלה את האיחוד של הסדרה "חברים" בה נפגשו כל השחקנים האהובים, וגילתה לחבריה כי היא לקראת סיומו של תהליך לאימוץ תינוקת קטנה ממקסיקו. השמועות על אימוץ התינוקת התחילו כבר בשנת 2011, רגע לפני שנישאה לבעלה השני, ג'סטין תרו, אבל כעת חידשה את ההליך והוא צפוי להגיע לסיומו ביוני.

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

"ג'ניפר הרגישה שהאיחוד הוא הזמן המושלם לספר לכולם על התינוקת שלה", סיפר מקורב לכוכבת. "הבנות נפגשות באופן קבוע אז להן היא כבר סיפרה, אבל היא חשבה שזה יהיה מרגש לספר לבנים כשהם כולם ביחד. הם העבירו כמעט את כל שעות היום ביחד במשך עשור. הם חיו יחד, תמכו אחד בשני ועברו עם ג'ן את הגירושים הכואבים מבראד. היא ידעה כמה הם רצו את זה בשבילה וזה גרם לה לרצות לספר להם ולחגוג איתם אפילו יותר. הם היו מאושרים כשהיא סיפרה להם".