מאז שיצאה לאוויר העולם לפני כשנתיים, היה ברור לנו שסטורמי וובסטר, בתה של קיילי ג'נר – הולכת להיות הדבר הכי טוב שקרה במשפחת קרדשיאן בשנים האחרונות. ואכן, תוך זמן קצר הילדה הפצפונת הפכה להיות הדבר החם באינטרנט, עם סרטונים ממיסים, כיף עם אמא, וים של מתיקות.

קיילי יודעת כמה בתה הקטנה אהובה ברשת, וזו בדיוק הסיבה שהיא הייתה הליהוק המושלם לסרטון שקידם את ליין האיפור של כוהנת הביוטי שמוקדש כולו ל"הגרינץ'". קיילי הושיבה את בתה על השיש במטבח הענק שלה, התאפרה והתסדרה, והכינה עם בתה קאפקייקס ממותגים, אבל דבר אחד חשוב עורר את הדאגה של הגולשים – והם לא עברו על זה בשתיקה.

אחד מסימני ההיכר של הכוכבת הן ציפורניים סופר-ארוכות וסופר-מוגזמות שמקשטות את אצבעות ידיה הארוכות, וגרמו לנו פעמים רבות לעצור הכל ולתהות במשך שעות ארוכות איך היא עושה איתן פעולות יומיומיות, כמו לבשל, להקליד, או ללטף את בתה. כנראה שהתהייה שלנו הייתה במקומה, כי צופים רבים נחרדו לגלות שקיילי לא ממש מסתדרת עם הטפרים, ופעמים רבות כמעט הכניסה אותם בעין של בתה הקטנה.

"הציפורניים שלך עוד שניה פוצצו לה את העין", כתבה אחת המגיבות, ואחר תקף: "איך זה מרגיש לעשות קאפקייקס עם עשרה סכינים דבוקים לאצבעות שלך? כל האימפריה שיצרת מזוייפת. אתם מכל מקום, וזה רק עושה אותנו עניים יותר". סטורמי, משקפיים זו לא מילה גסה.

View this post on Instagram

A post shared by Kylie (@kyliejenner)