הסערה שמתחוללת במשפחת קרדשיאן ווסט הורידה הילוך בימים האחרונים, ולמעט התבטאויות נוספות של קניה סביב האמירות השנויות במחלוקת שעשה בנוגע להפלות – לא נרשמו אירועים חדשים בין השניים, לפחות לא במישור הפומבי. אך פפראצי חדש של קים מעלה שאלות בנוגע לנעשה מאחורי הקלעים של המשפחה המפורסמת בעולם.

קים נתפסה ביציאה מבית החולים הפרטי סרדס-סיני שבבוורלי הילס. הכוכבת לבשה שחור מכף רגל ועד ראש בבגדים ארוכים למדי, השיער שלה היה פזור ועל פניה הייתה מסכה ענקית עם פילטר. קים נראתה מובעתת למדי ביציאה מבית החולים, ועל פי דיווחים היא הגיעה למקום לצורך פגישה.

כזכור, הפעם האחרונה שקים צולמה הייתה רגע אחרי השיחה הסוערת עם קניה ווסט, במהלכה היא נתפסה פורצת בבכי. הכוכבת חזרה לבדה מהנסיעה שעשתה לויומינג – המדינה בה קניה שוהה – ושדרה עסקים כרגיל כשיום למחרת כבר פקדה את סט הצילומים לקידום מותג הבגדים התחתונים שלה, "SKIMS".

קניה מצידו, פתח בשנית את הנושא שהביא לפיצוץ בינו לבין קים – ההפלה שאמר שכמעט עשה לבתו הבכורה, נורת'. קניה פרץ בבכי על הבמה כשאמר שהוא "כמעט הרג" את בתו, ובציוץ שעשה ביום שישי האחרון יצא נגד הביקורת שספג. "בכיתי מהמחשבה להפיל את בתי וכולם כל כך דאגו לי", הוא כתב. "אבל אני מודאג מזה שהעולם לא מרגיש צורך לבכות מהנושא הזה".

View this post on Instagram

Trouble in Wyoming? #kanyewest⁣ .⁣ .⁣ .⁣ .⁣ .⁣ : Backgrid

A post shared by Kanye West (@kanyew.est) on