בחודש יולי האחרון העולם התבונן בתדהמה בסדרת הציוצים המוגזמת של קניה ווסט. קניה, שהודיע בזמנו שהוא רץ לנשיאות ארצות הברית, יצא בשורת ציוצים חריגה בה תקף את אשתו, קים קרדשיאן, בני משפחתה, וכל מי שהיה בדרך. בין הציוצים הוא העלה גם את שמה של לארסה פיפן, הבסטי לשעבר של קים, וטען שגם היא הייתה עם טריסטן – אבי בתה של קלואי קרדשיאן. כעת, ואחרי חודשים של שתיקה – לארסה מגיבה לטענות.

הכוכבת התראיינה לפודקאסט "Hollywood Raw" ופתחה את כל סוגיית טריסטן-קלואי בצורה הכי ברורה שיש. "אני יצאתי איתו עוד לפני שהוא הכיר את קלואי", היא גילתה. "פגשתי אותו בלוס אנג'לס ולקחתי אותו למסיבה. כל משפחת קרדשיאן היו שם, ואפילו הכרתי בינו לבינן, אבל בחיים לא הייתי עושה איתו כלום בזמן שהוא עם קלואי. לא הייתי עושה משהו שהיה הורס לה את החיים. תסמכו עליי, אני האדם הכי כן בעולם".

View this post on Instagram

A post shared by ashhole (@realityashholebackup) on

הטענה כלפי לארסה הייתה שהיא למעשה המשיכה להיפגש איתו בזמן שהוא יוצא עם קלואי, טענה אותה היא הכחישה מכל וכל, אבל לא לפני שניצלה את ההזדמנות לצאת בחזרה נגד מי שפתח עליה – קניה ווסט. "הוא שטף את המוח של כל המשפחה ומאז כולן נגדי", היא אמרה. "קניה נמצא במקום שהוא לא יכול לסמוך על אף אחד שנמצא עם קים. אם הוא חושב שלו ולקים טוב יותר בלעדיי, שיהיה. אבל היינו מאוד קרובים והוא היה מתקשר אליי בעבר עם כל דבר שהעציב אותו. בסוף הייתי צריכה לחסום אותו כי הוא היה מתקשר כל הלילה. הוא היה עצוב מהעניין".

אנחנו לא יודעים איך לעבד את כל המידע הזה, אבל אנחנו כן יודעים שבנות משפחת קרדשיאן שמעו את הראיון, ולא אהבו אותו בכלל. "הן חושבות שהיא אדם רעיל. היא מפיצה שקרים כדי לגרום לעצמה להיראות טוב יותר", מסר מקרוב לבנות המשפחה. "היא מנסה להיות רלבנטית וקים לא העריכה את ההאשמות שלה כלפי קניה. המשפחה מאוד מגוננת, וזה פשוט מרגיש שהיא ניסתה לרמוס את הפרטיות שלהם ולהוציא כמה שיותר פרטים החוצה". אאוץ'.

View this post on Instagram

A post shared by Larsa Pippen (@larsapippen) on