הביצה ההוליוודית סוערת כבר שבועות ארוכים סביב הפרידה המפתיעה של דמי לובאטו ושל הארוס, מקס אהריך. השניים התארסו בחודש יולי ולא הפסיקו להרעיף אהבה זה על זו, בעיקר אינטרנטית. אבל אז התגלו חורים רבים בעלילה ודמי זרקה את מקס – אחרי שזו טענה שהוא מנסה לקדם את הקריירה שלו באמצעותה.

הפרידה המפתיעה רק הלכה ונעשה מסריחה יותר, כשמקס בייסיקלי איבד את זה באינסטגרם – תקף את דמי, התחרט, מחק את האינסטגרם, ואז חזר ותקף אותה שוב, כשבמקביל מקורבים לדמי דיווחו שהיא מתנהגת כאילו מעולם לא הייתה איתו (אנחנו מדברים על חצי שנה של זוגיות, כן?). כעת מקס יוצא בעוד צעד דרמטי ומביך למדי כשנתפס בוכה במקום בו הציע לדמי נישואים, והגולשים – פשוט לא עומדים בזה.

TMZ פרסמו סרטון של מקס (שנראה מבויים היטב), ובו השחקן הצעיר יושב על החוף בו הציע לדמי נישואים, בוכה, מדבר בטלפון, זורק אבנים לים ו.. מתפלל. אם מצאתם את עצמכם במצב דומה בפרידה דרמטית, אנחנו לגמרי מבינים לליבכם, אבל הגולשים, שעדיין זועמים על מקס בעקבות ההאשמות הקשות שדמי ומקרוביה העלו כלפיו, לא מתכוונים לסלוח לו במהירות.

הטוויטר התמלא בציוצים על האקס הבוכה של דמי, וגולשים רבים תהו מה פשר ההצגה המבויימת, הדרמה המתוכננת וההופעה, שבסופה ציפינו למחיאות כפיים סוערות. על הסרטון של מקס הוסיפו שירים קיטשיים ושוברי לב של בריטני ספירס, מריה קארי, וכל כוכבת פופ אחרת שעולה על רוחכם, ואם היינו קרובים למקס היינו מציעים לו ברגעים קשים אלה פשוט - לא לעשות כלום. בהצלחה.