View this post on Instagram

A post shared by HADAR HAYUN • ה ד ר ח י ו ן (@hadarhayun)

היום מציינים בחצי הכדור הצפוני את היום הכי קצר בשנה, ובני האדם המתהלכים על הפלנטה יעבירו את היממה החשוכה של השנה. אמנם היום מציינים את תחילתו הרשמית של החורף (אז אם כבר הספקתם להשחיר על החורף בארץ – קחו את המילים שלכם בחזרה), ויחד איתו – סופה של תקופה. לכבוד היום המיוחד חזרנו אחורה למערכות היחסים הכי קצרות בביצה, ובוא נגיד את זה ככה – היו שם קשרים שהיו יותר קצרים מהיום הזה.

חודש זה שם המשחק: דנית גרינברג ושחר גוטנברג

בחודש ספטמבר סיפרנו לכם בהתרגשות כי ליוצאת "האח הגדול" והאקסית המיתולוגית של אליאב אוזן – דנית גרינברג, נמצאת בזוגיות חדשה ומרגשת. דנית סיפרה לנו בהתרגשות על הקשר החדש עם האקס של שירן סנדל, ואפילו אמרה שזה יתרון שהוא אב לאחת כי היא "כבר רואה איזה אבא הוא יהיה". איך אמרו חכמנו? ציפיות יש רק בכריות, ואפילו אחרי ההצהרה המפציצה שקיבלנו השניים הלכו לדרכים נפרדות, חודש בלבד אחרי שהתחילו לצאת. כחודש אחרי הפרידה, אגב, דנית השיקה את הקשר הנוכחי שלה (שמחזיק, ניחשתם נכון - כבר חודש).

דנית גרינברג בזוגיות חדשה (צילום: מתוך האינסטגרם של דנית גרינברג, מתוך הפייסבוק של שחר גוטנברג, אינסטגרם, פייסבוק)
חודש. ועוד חודש. דנית גרינברג ושחר גוטנברג | צילום: מתוך האינסטגרם של דנית גרינברג, מתוך הפייסבוק של שחר גוטנברג, אינסטגרם, פייסבוק

הריבאונד: טיילור מלכוב וירדן שועה

חודש אחרי שטיילור מלכוב סיימה באופן רשמי את הקשר הארוך שלה עם בן זיני, התחילו בביצה שמועות על זוגיות חדשה שנרקמת לה בינה לבין חלוץ מכבי חיפה, ירדן שועה. ירדן בן העשרים וטיילור בת ה-18 לא אישרו ולא הכחישו את הדיווחים המרגשים, אבל אחרי קצת יותר מחודש טיי כבר התחילה לצאת עם לירן דנינו, איתו היא מנהלת זוגיות פוטוגנית עד ימינו אנו. מתוקים.

האקס הגדול: תקוה גדעון וליאור דואק

את תקוה גדעון וליאור דואק הכרנו דרך מצלמות "האח הגדול", שם השניים התאהבו, אך מימשו את הזוגיות שלהם רק אחרי שתקוה זכתה במיליון השקלים ועזבה את בית האח. לאורך הזמן הקצר שלהם יחד כזוג הם סיפקנו לנו הרבה תמונות משותפות ורגעים רומנטיים, אבל אז, בחודש מאי הנורא (בו בערך *כל הביצה* נפרדו), השניים החליטו להפריד כוחות. כמה זמן המשיך כל הכיף הזה? כמה מפתיע, כחודש.

View this post on Instagram

A post shared by mako סלבס (@makocelebs)

הוליווד: הדר חיון ואיתי לוי

סיפור היחסים-אירוסים-פרידה של הדר חיון ואיתי לוי היה הסיפור הכי הוליוודי שהיה בביצה המקומית בשנים האחרונות. לוי, אז בן 31, כרע ברך והציע נישואים לבת זוגו, אז בת 19 בלבד, וקיווה שתסכים להעביר את שארית חייה איתו. פאסט פורוורד לחודשיים לאחר מכן – התקווה הפכה לפרידה מפוארת פלוס ביטול חתונה שלא ראינו שנים בביצה, ואנחנו נותרנו עם הרים של סימני שאלה.

הוליווד על אמת: אריאנה גרנדה ופיט דיווידסון

בשנת 2018 הרחוקה, אריאנה גרנדה הכירה את הקומיקאי פיט דיווידסון – והתאהבה. כמה התאהבה? תוך חצי שנה הם כבר היו מאורסים וציפו בקוצר רוח לחתונה המרגשת שלהם. אלא שאז האקס של ארי, מאק מילר, הלך לעולמו ככל הנראה ממנת יתר של סמים, והזוגיות המאשרת של ארי ופיט התחילה להתפרק אף היא. השניים הודיעו על פרידה סופית וביטול החתונה בנובמבר 2018, וממש אתמול ארי התארסה בפעם השנייה לבן הזוג החדש – דלטון גומז. מרגש.

View this post on Instagram

A post shared by mako סלבס (@makocelebs)

החלום הרטוב: בראד פיט וניקול פוטורלסקי

הרווק הכי הורס בשוק חגג את יום הולדתו ה-57 בסוף השבוע האחרון, ואנחנו בטוחים שהוא לא עשה את זה כשהוא יושב עם קופסאות של בן אנד ג'ריס מסביבו – למרות שעברו רק חודשיים מאז שהוא ובת הזוג נפרדו. בראד השיק קשר חדש וסופר מתעתע בקיץ האחרון עם הדוגמנית הגרמנייה בת ה-24 ניקול פוטורלסקי, שהתבררה כאם לאחד וכאישה נשואה. השנים חטפו הרבה ביקורת על הקשר שלהם, ואכן, תוך פחות משלושה חודשים – הם הלכו לדרכים נפרדות. אותנו זה דווקא שימח.

View this post on Instagram

A post shared by Weelzy Magazine (@weelzymagazine)