מאז הפרידה מאם בנו, אורטל עמר, אנחנו עוקבים מקרוב אחרי חיי האהבה של בן אל תבורי - ולא נשארים עם יותר מידי תשובות. בן אל יצא לאחרונה עם בר פרץ, סיים את הקשר בצורה חשאית ומרומזת למדי, ולא מיהר להתחייב למישהי נוספת. כעת מסתבר שתבורי מעביר את מרבית זמנו עם דוגמנית צעירה חדשה - שקטנה ממנו בקרוב לעשור.

בן אל מבלה את הימים האחרונים עם טייטם שטרן, דוגמנית בת 21 שמיוצגת בסוכנות "לייס מודלס". לאחרונה טייטם התחילה לעבוד גם על קריירת המשחק שלה, והשניים הכירו לפני מספר חודשים דרך חברים משותפים. הקשר בין השניים התחיל בחברות קרובה, אבל לאחרונה חלה תפנית בעלילה: מעבר לעובדה שהשניים מבלים את מרבית זמנם הפנוי ביחד, טייטם החליטה לפני ימים אחדים ללכת ולהתחדש בקעקוע חדש, ועל פי מקורבים בן אל החליט להצטרף אליה בספונטניות - ועשה קעקוע זהה.

בן אל תבורי והצמודה החדשה (צילום: אינסטגרם)
היי לך. טייטם שטרן | צילום: אינסטגרם
בן אל תבורי והצמודה החדשה (צילום: אינסטגרם)
הקעקוע המשותף בסטורי של בן אל | צילום: אינסטגרם

בן אל שיתף תמונה של הקעקוע הזהה בסטורי שלו וציין שמדובר בחברה טובה, אבל בפועל בסביבתם של השניים מבהירים שהקעקוע מגיע לצד הרבה זמן שהם מבלים ביחד. למרות שאין צורך להסביר את המשמעות הגדולה של קעקוע זהה משותף, בסביבתם של השניים מבהירים שמשהו בהחלט קורה. "הם מתעקשים שהם רק חברים טובים, אבל לא ברור מה הולך שם כי הם כל הזמן ביחד", סיפר מקורב לשניים. "הם שניהם לא ברורים סביב זה. מצד אחד נראה שהם ביחד ואין להם בעיה גם לנפנף ביחד הזה, מצד שני לא מצהירים כלום, גם לא למעגל הראשון שלהם". אנחנו נמשיך לעקוב.

בן אל תבורי והצמודה החדשה (צילום: אינסטגרם)
אפילו את תו היא כבר צילמה. הסטורי של טייטם שטרן | צילום: אינסטגרם