העולם מתקשה להירגע מהראיון השערורייתי של הנסיך הארי ומייגן מרקל, שכבשו אתמול (ב') את כל הכותרות. כשנה אחרי שעזבו את משפחת המלוכה השניים התראיינו במשך 90 דקות לאופרה ווינפרי, העלו טענות קשות על גזענות מצד בית המלוכה, מייגן חשפה התמודדות עם נטיות אובדניות והארי אמר שאביו ואחיו "כלואים".

גם הרשתות סערו בעקבות הראיון הנפיץ של הזוג המלכותי לשעבר, ורבים ביקרו במילים קשות את השניים ואת הבחירה שלהם לחשוף סיפורים לא פשוטים מבית המלוכה. כעת מסתבר שגם בארמון הרוחות סערו בעקבות השיחה עם אופרה ווינפרי, והמלכה אפילו כינסה "שיחת חירום" עם הנסיך הארי והנסיך צ'ארלס.

מקור בבית המלוכה סיפר לדיילי מייל הבריטי כי בארמון יש "שוק ועצבות גדולים", והוסיף כי הנסיך הארי "לחץ על הכפתור של פצצת האטום כנגד המשפחה שלו". לפי הטיימס, ארמון בקינגהאם כבר הכינו תגובה לראיון של הארי ומייגן, שכולל ברובו מילות אהבה לזוג המלכותי לשעבר. מטרת המכתב - לעצור את המתחים שכבר עלו בין השניים, אבל על פי מקורבים המלכה טרם הסכימה לשחרר את המכתב לתקשורת כי היא רוצה להמשיך לשקול בזהירות את השלכותיו.

במקביל, קרוב למייגן מרקל ואופרה ווינפרי בעצמה חשפו כי בין 17 מיליון הצופים בראיון - הארי ומייגן בעצמם לא נמנו. "מייגן סימסה לי: 'איך הולך?'", חשפה אופרה. "היא בדיוק השכיבה את ארצ'י לישון ולא היה לה מושג מה קורה". אנחנו, כידוע, צפינו בשיחה כולה.