אחרי כמעט שבע שנים של נישואים אייקוניים, הגיע הסוף: קים קרדשיאן (40) הגישה בסופ״ש האחרון בקשה רשמית לגירושים מקניה ווסט (43). השניים הסכימו לחלוק את המשמורת על ארבעת ילדיהם, נורת׳ ווסט בת השבע, סיינט בן ה-5, שיקגו בת ה-3 וסלאם הקטן, שעוד לא מלאו לו שנתיים.


כזכור, היחסים בין קים וקניה מתוחים כבר תקופה ארוכה. מקור סיפר לחדשות E! ש״לקים פשוט נמאס לחכות. היא ניסתה לתת לזה הזדמנות. היא נתנה לזה מלא זמן, אבל הגיע הזמן להמשיך הלאה״. ולפני שתעלו השערות בדבר בגידה (בטח ובטח השערות מופרעות, כמו השמועה שטענה שקניה בגד בקים עם אייקון הביוטי ג׳פרי סטאר), המקור הוסיף: ״לא היו שום רומנים. אף אחד לא עשה שום דבר רע. הם התרחקו״.

קניה ווסט, קים קרדשיאן (צילום: Lars Niki/Getty Images for WSJ. Magazine Innovators Awards)
קם וקניה | צילום: Lars Niki/Getty Images for WSJ. Magazine Innovators Awards


בשבועות האחרונים הילדים התגוררו עם אמם בביתם שבקליפורניה, וקניה, שמתגורר בויומינג, לא היה נוכח במיוחד - למרות שיש לו כוונות רציניות מאוד להמשיך לגדל את הילדים ולדאוג להם. ״לנורת׳ יש הבנה של מה שקורה״, אמר המקור, ״אבל הילדים תמיד ראו אותם בנפרד, אז זה לא מאוד מפתיע״.

למרות שקים דיברה בקיץ האחרון על האבחון של קניה כבעל תסמונת דו-קוטבית, המקור ציין שהבריאות הנפשית של קניה טובה כרגע.
מקור אחר ציין, ״קים הביעה בפני הילדים שהיא אוהבת את אבא שלהם, אבל שהם צריכים להיות בנפרד. הם לא לגמרי מבינים מה קורה, וכבר מורגלים למצב״. הוא הוסיף שקים ״עצובה, אבל בטוחה בהחלטתה״ להתגרש: ״היא מרגישה כאילו היא גרושה כבר חודשים. זה התבשל במשך הרבה זמן, והיא מרגישה הקלה להיות מסוגלת להמשיך הלאה סוף סוף״. עם זאת, לקניה פחות קל בתקופה האחרונה: ״הוא קיווה שהם יוכלו לגרום לזה לעבוד. הם הגיעו להסכמים בכל החזיתות, וקניה מבין את רצונותיה של קים״.