בשלב זה היה אפשר להניח שנשות משפחת קרדשיאן-ג'נר כבר מתורגלות לפרידות מתוקשרות, או לעזיבתם הפתאומית של הבייבי-דאדיז של בנותיהן, אך נראה שבמקרה של קיילי ג'נר וטראוויס סקוט הן לא כל כך ממהרות להרים ידיים.

כזכור, רק לפני כשבועיים נודע כי בתום שנתיים של זוגיות, הכוכבת והראפר החליטו לפרק את החבילה. בזמן הזה התרוצצו להן אינספור שמועות בנוגע לסיבות שהובילו אותם לצעד: מהאשמות בגידה (שהחלו כבר בסוף 2018), בעיות אמון שצצו בעקבותיהן ושאר ויכוחים שנולדים כתוצאה מהיותם זוג צעיר שגם מגדל תינוקת קטנה. 

עם זאת, כפי שכבר סיפרו בעבר מקורבים לשניים, הם משתדלים לשמור על יחסים נעימים ונטולי דרמה, ככל הנראה מתוך תקווה שמדובר בתקופת צינון בלבד ("הפסקה", יש שיגידו רוס ורייצ'ל). יותר מכך, למחזיקי האצבעות נוספה כעת גם משפחתה של ג'נר, שלדברי מקורות, מעודדים את הפיוס בין השניים.

View this post on Instagram

let the festivities begin

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

לדברי מגזין "PEOPLE", הקרדשיאניות חושבות שקיילי וטראוויס מתאימים זה לזו וצריכים לעשות כל מה שיוכלו כדי ליישר את ההדורים. "המשפחה שלה רוצה שהם יהיו ביחד. טראוויס אולי לא מושלם, אבל הוא בן זוג ואבא נהדר", אומר המקור. "כולם יהיו מאוכזבים אם קיילי לא תצליח לגשר על הפערים עם טראוויס".

אם לשפוט על פי דבריו של המקור, נראה שהם לא צריכים לדאוג יותר מדי. "קיילי וטראוויס מבלים זמן ביחד בגלל סטורמי", הסביר המקור, "והם נראים בסדר. הם לא מתווכחים או מבזבזים זמן על חילוקי דעות. הם צוות טוב, וזה שהם עדיין נהנים לבלות ביחד זה סימן טוב". אנחנו נמשיך להחזיק אצבעות ולעדכן.