האם מעריצי הקרדשיאנס יקבלו לזרועותיהם אי פעם את טריסטן תומפסון? סביר להניח שלא. אבל לפחות בינתיים, קלואי והבייבי דאדי הבוגדני שלה עדיין נמצאים בשלב הסליחות והבנייה מחדש, ויש אפילו שמועות שהם עושים את הסקס הכי טוב של חייהם.

השבוע הם השאירו את התינוקת טרו בבית ונסעו לחופשה זוגית קצרה במקסיקו, יחד עם קנדל ג'נר והחבר שלה, בן סימונס. בתמונות המשותפות מהחופשה, קלואי וטריסטן נראים קרובים מאי פעם, רגע לאחר שקלואי הבהירה בטוויטר למה היא שידרה לעולם - בטעות - שהזוגיות שלה במקום לא יציב. 

קלואי קרדשיאן וטריסטן תומפסון (צילום: Splashnews)
תהנו חמודים | צילום: Splashnews

ביום הולדת 21 של קיילי האורחים קיבלו כוסות בצבעים שונים, המייצגים את הסטטוס הזוגי. קיילי כבר הייתה צריכה להגן על התמונות שלה מחזיקה כוס של רווקה, וכך גם קלואי עשתה. בתמונות, היא אוחזת כוס שהמשמעות שלה היא "it's complicated", אבל ממש כמו אחותה הקטנה, גם קלואי הסבירה שהיא פשוט לא טרחה לשים לב באיזה צבע הכוס שהושטה לה, ולא צריך לפרש כל דבר.

A post shared by Torirepublic Group (@torirepublic) on

אם להאמין למקורות שמרכלים על היחסים של השניים, החופשה האינטימית איפשרה להם להתרכז בקשר שלהם כשהתינוקת טרו לא בסביבה, והריחוק הלהיט את היחסים מחדש. "הם בילו שעות בחדר השינה ביחד בחופשה", אמרו המקורות, והוכיחו שוב - כשזה נוגע לקרדשיאנס, אין דבר כזה יותר מדי אינפורמציה.