משפט המשמורת הדרמטי של בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי יחל בעוד שבועיים בדיוק, ונדמה שככל שהתאריך הגורלי מתקרב - הגזרה בין צמד האקסים רק ממשיכה להתחמם עד לפיצוץ הבלתי נמנע.


הסערה התורנית, מדווחים בעולם, מורכבת מתרחיש נפוץ במיוחד במקרים של גירושים מכוערים: בראד מרגיש שאנג'לינה משתמשת בילדיהם על מנת להסית את האש הציבורית לכיוונו ולזכות באהדה ציבורית בעצמה.

"בראד ממשיך להתאכזב מההתנהגות של אנג'לינה עם הילדים לקראת מלחמת המשמורת", אמר לאתר Hollywood Life מקורב לפיט. "הוא מרגיש שהיא מתמרנת אותם ושמה אותם באור הזרקורים כדי להיראות כמו אמא מדהימה ולנצח בקרב על דעת הקהל, וזה מכעיס אותו".

View this post on Instagram

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolieoffficiall) on

"הוא מקפיד לטפח מערכת יחסים פרטית עם הילדים", המשיך המקור, "וזה מטריד אותו שאנג'לינה מציגה אותם לראווה, כי זה בדיוק מה שהוא מנסה להימנע ממנו בגירושים האלה. הוא חושב שהפרטיות של הילדים היא הדבר הכי חשוב עכשיו וזה מעציב אותו שאנג'לינה לא מגנה עליהם באותה צורה".

נזכיר שוב שצמד האקסים הנוצצים עתידים להיפגש בבית המשפט היות ובשנתיים האחרונות הם לא מצליחים להגיע לפשרה בעניין המשמורת על חמשת ילדיהם - פאקס בן ה-14, זהרה בת ה-14, שיילו בת ה-13 והתאומים ויויאן ונוקס בני ה-10. מאדוקס בן ה-17 בוגר מספיק כדי להחליט בעצמו, ואם לשפוט על פי השמועות על הקשר המורכב שלו עם אביו, לא נראה שנשאר לבראד יותר מדי מקום לאופטימיות - בעוד הוא מעוניין במשמורת משותפת, אנג'לינה מתעקשת על משמורת מלאה שלה.

View this post on Instagram

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolie.forevs) on

עם כל הבלאגן הזה, ממשיכים לדווח ב-Hollywood Life, אנג'לינה מקווה שאת חג ההודיה המתקרב יזכו הילדים לחגוג עם שני ההורים שלהם סביב אותו שולחן. "היא רוצה להפתיע את הילדים ולהזמין את אבא שלהם לארוחת החג", סיפר מקורב לאנג'י. "היא יודעת שהם ישמחו אם הוא יהיה שם ורוצה לשחזר את זמן האיכות הזה". אמן, וסליחה אם הרסנו את ההפתעה.

 

View this post on Instagram

The Jolie-pitt children may get to choose which parent they live with. Do you think brad will be the favorite. I think he will. #bradpitt #angelinajolie #joliepittkids #brangelina #family #children #mariage #divorce #news #celebrity #love #bestoftheday #hope #actor #best #choice #isbrad #star

A post shared by Brad Pitt (@brad_pitt_official1) on