קלואי קרדשיאן, מרץ 2018 (צילום: אינסטגרם, צילום מסך)
דאבל טראבל: גם מחזיקה את הבטן וגם בטוקיו. קלואי | צילום: אינסטגרם, צילום מסך

כשאת קרדשיאנית, לכולם יהיה מה לומר על כל צעד שאת עושה, וקלואי קרדשיאן חווה את זה על בשרה בימים אלה ממש.

המעריצים (וגם אלה שלא) לא חוסכים ממנה את דעתם על האופן שבו היא מתנהלת עם ההיריון שלה, כשעל הפרק שני נושאים עיקריים: העובדה שהיא טסה ליפן יחד עם אחיותיה קים וקורטני כשהיא בחודש השמיני להיריונה, והנטייה שלה לחבק את הבייבי באמפ בכל התמונות שלה.

באופן עקרוני, לא ממליצים לנשים בהריון לטוס בשליש האחרון, וקלואי עשתה את הנסיעה לטוקיו כשהיא בחודש השמיני. לכן, המעריצים זועמים על כך שהיא מסכנת את העובר שלה, והם לא לבד.

❥The day I met you, my life changed. Thank you my love!❥

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

מקורבים למשפחה טוענים שגם בן זוגה, טריסטן, כועס ושהוא ממש לא רצה שקלואי תטוס ליפן, אבל היא סירבה להקשיב ואמרה שהיא לא מוכנה לפספס את ההזדמנות.

בעוד הטענות כנגד הטיסה שלה לפחות מבוססות רפואית, עדיין לא ברור למה אנשים מתעצבנים על קלואי על כך שהיא מחבקת את הבטן שלה כל הזמן. כאילו, באמת?

With great love...

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

מי שעוקב אחר הסדרה מיומה הראשון יודע כי קלואי מאז ומתמיד רצתה כבר להפוך לאמא, בייחוד בזמן שהאחיות סביבה (ואפילו אחיה) לא הפסיקו ללדת עוד ילד ועוד ילד.

Baby mama KoKo! 29 Weeks and counting ❤️ Glam: @styledbyhrush Hair: @andrewfitzsimons Hair Color: @traceycunningham1

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

לכן לא מפתיע שקלואי בחרה להתייחס לדברים המרגיזים, וכתבה להייטרים תגובה בטוויטר: "לאנשים יש המון דעות לגבי הבייבי באמפ שלי. אני בוחרת לחבק אותה כי היא שלי. חיכיתי לרגע הזה הרבה מאוד שנים, יש לי רק כמה חודשים ליהנות ממנו, אז אני אגע בבטן שלי ואוהב את הבטן שלי כמה ומתי שאבחר. אמא אוהבת אותך, בייבי!". אנחנו דווקא מפרגנים.


My Ellen Show look! Press for Revenge Body!! Season 2 airs THIS SUNDAY!!! @styledbyhrush made me a bronze golden goddess. While @andrewfitzsimons went full on!! Bigger the hair- smaller the bump! Lol it's all about proportions! Glam killed it!!!

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on