זה כבר מספר חודשים שטריסטן תומפסון עושה כל שביכולתו כדי להשיב לזרועותיו את קלואי קרדשיאן, אם בתו והאישה שבגד בה עם מגוון נשים בזמן שהייתה בהריון, כמו גם זמן קצר לאחר הלידה - ועוד עם הבסטי של אחותה קטנה (נו, הסיפור הקטנטן הזה עם ג'ורדין וודס, אולי שמעתם על זה).

מאז הוא הספיק לנסות לקנות לה פורשה בשווי חצי מיליון דולר (בעצתו של חברו הטוב, הראפר דרייק), ניסה לשכנע אותה לטוס לחופשה רומנטית ביוון, להשאיר לה הודעות פלרטטניות באינסטגרם ואף לקנות לה טבעת יהלום ורודה שנראית, ובכן, כמו טבעת אירוסים.

אך האם עלה לקרדשיאנית מניסיונות החיזור העיקשים שלו? בסוף השבוע האחרון הכוכבת העלתה סטורי בו היא מספרת: "היום נערכה השקת קולקציית היהלום הוורוד החדשה שלי לבשמי KKW, וקיבלתי את הבלונים האלה מטרו הקטנה שלי וטריסטן, ואני ממש מעריכה את האהבה והמחשבה".

View this post on Instagram

A post shared by jefferson lenzi da silva (@garoto_blog_celebridades) on

עד כאן הכל טוב ומנומס, אך אז היא הוסיפה עוד טאץ' קטן: "אני מאוד גאה במקום שהגענו אליו עם ההורות המשותפת" - ובכך היא מבהירה כי השניים ממש לא חוזרים לזוגיות, ושהיא אפילו לא רואה בצעד הזה מעשה רומנטי, אלא צעד מפרגן ומקסים.

בהמשך היא הוסיפה לחזק את המסר הנ"ל, כששיתפה מספר ציטוטים נוספים שגרמו למעריציה לתהות האם הם מכוונים למישהו ספציפי: "טיפ לחיים: אתה לא חייב להיות חבר של אנשים שאינך אוהב", "אל תסמוך לעולם על לשונך כשליבך ממורמר או שבור. שמור על שתיקה עד שהוא יחלים", ו"חלק מבגרות הוא ללמוד לאהוב אנשים מסוימים ממרחק. לשמור את רווחתם בתפילותיכם אך לבחור בנתיב רחוק מהם". לא יודעים מה אתכם, בעינינו זה קצת שקוף.