בסוף השבוע האחרון נשימתו של האינטרנט נעתקה: האם יכול להיות שוויקטוריה ודיוויד בקהאם, מהזוגות היציבים בתעשייה, מתגרשים?

קודם כל, אפשר לנשום שוב - הם לא. המשפחה המתקתקה שלהם עדיין ביחד, וויקטוריה אפילו העלתה פוסט לאינסטגרם שמכחיש את השמועות בדרך המעודנת והאלגנטית שלה. בתמונה היא נראית מחבקת את בתה הארפר, וכתבה שהשתיים אוהבות ומתגעגעות לאבא דיוויד. והיי, אם תיוג אוהב ברשתות החברתיות הוא לא הוכחה ליציבות משפחתית, אנחנו לא יודעים מה כן.

Morning cuddles x So much love We love and miss u @davidbeckham

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

לא ברור מאיפה הגיחו השמועות הללו, שניצתו ברשתות החברתיות בשישי האחרון, ומאז כבר הוכחשו באופן רשמי על ידי נציגי הזוג. אחת הטענות שעלו הייתה שדיוויד בגד בוויקטוריה עם אישה אחרת ששמה לא מוזכר מפורשות באתרי הרכילות, כנראה כדי להגן על פרטיותה, אבל אביה של אותה אישה מיסתורית אומר שהשניים מעולם לא נפגשו.

זו לא הפעם הראשונה ששמועות על בגידה של דיוויד בוויקטוריה צצות. בשנת 2004 חשפה העוזרת האישית שלו שהם ניהלו רומן, תוך שבמקביל עלו חשדות שהוא בגד גם עם נשים נוספות. אמנם ויקטוריה ודיוויד הכחישו את ההאשמות, אבל תדמית הבוגד דבקה בדיוויד ולא מפתיע שהיא הרימה את ראשה שוב.

Happy birthday to this young lady... Amazing mummy @victoriabeckham @brooklynbeckham @romeobeckham @cruzbeckham #HarperSeven

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

ויקטוריה ודיוויד נשואים 19 שנה ולזוג ארבעה ילדים. הם דיברו לא פעם בראיונות באופן כן וגלוי על הקשיים שמביאים איתם חיי הנישואים, אבל גם הדגישו שוב ושוב שהם אוהבים אחד את השנייה ומתכוונים להישאר יחד.

אחת הסיבות לשמועות הפרידה היא העובדה שהזוג מבלה זמן רב בנפרד, כיוון שהקריירה של כל אחד מהם לוקחת אותם למקומות שונים בעולם ובזמנים שונים. אבל מקורבים אליהם טוענים שזהו דווקא סוד ההצלחה שלהם - הם מתגעגעים אחד לשנייה ומעריכים את הזמן המועט שלהם ביחד. אחרי שסיפורי הגירושים צצו ברשתות החברתיות, ויקטוריה התקשרה לדיוויד, שנמצא בארה"ב, ושאלה אותו בצחוק "אתה מתגרש ממני?".

Happy Mother’s Day to an amazing mummy to this beautiful little bunch ❤️❤️❤️❤️ @brooklynbeckham @romeobeckham @cruzbeckham #HarperSeven @victoriabeckham

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on