בדיוק שנה לאחר שהתאשפזה בעקבות התמוטטות נפשית, סלינה גומז מוכיחה לאחרונה שוב ושוב כי היא נחושה להתבגר ולהתגבר, לצאת לדרך חדשה ולהשאיר את כל האנרגיות השליליות מאחור. זה מתבטא בהשלמה הרווחת שלה עם נישואים המדוברים של היילי בולדווין והאקס המיתולוגי ג'סטין ביבר, ולפני כשבועיים ניכר כי החליטה לנקוט בגישה בריאה יותר גם באשר לאקס אחר, דה וויקנד, ולאקסית המיתולוגית שלו - בלה חדיד.

אז היא עשתה את הצעד הסימבולי שמבשר לעולם "אני ממש בסדר", והצטרפה לעשרות מיליוני העוקבים של הסופרמודל, למרבה התרגשותם. חדיד עצמה כנראה קצת פחות התרגשה, כי היא לא השיבה מעקב לגומז (שאגב, לא ממש צריכה את זה - בכל זאת יש לה בערך פי שישה יותר עוקבים מלדוגמנית). על זה עוד אפשר היה להבליג, אבל במהלך סוף השבוע האחרון קרה דבר אחר שצעק "ה-ש-ח-ר-ה".

View this post on Instagram

Selena Gomez Liked and commented on @bellahadid post on Instagram: Stunning [Bella deleted her post] ▶️ @selenagomez dio Me Gusta y comentó en la publicación de @bellahadid en Instagram: Maravillosa [Bella eliminó su publicación]

A post shared by Fan Account (@selenagomezecu2.0) on

היה זה כשבלה העלתה תמונה של עצמה מדגמנת לדיור, וסלינה המשיכה להפגין רצון טוב, עשתה לייק ואף הגיבה: "מהממת" פלוס אימוג'י מאוהב, לא פחות. קצת לאחר מכן חדיד, במקום לעשות לייק לתגובה כמו אדם שפוי ונורמלי, פשוט מחקה את הפוסט כליל. אז כן, לא מופרך להניח שהמחיקה לא בהכרח קשורה לתגובת האקסית של האקס - אבל חייבים גם להודות שמצטברת כאן מבוכה משונה למדי.

View this post on Instagram

A post shared by (@bellahadid) on