לא מעט סופר לאחרונה על משולש האהבה הקטלני שמרעיד את התעשייה - קורטני קרדשיאן, סקוט דיסיק וסופיה ריצ'י. אוקיי, לא בדיוק אהבה ולא בדיוק קטלני, וכנראה מרעיד בעיקר את סופיה ריצ'י, אבל עדיין אין ספק שמדובר באישיו לא פתור שבאופן קבוע מספק מטעמים לאתרי הרכילות.

עכשיו נראה שהעסק הזה מעלה הילוך, כשעדי ראייה מדווחים על מפגש טעון שנערך בימים האחרונים בין דיסיק ובת זוגו בשנה האחרונה, לבין האקסית המיתולוגית ואם ילדיו, קורטני קרדשיאן. השלושה נצפו יושבים במסעדה במליבו, במה שתואר כ"ארוחת ערב מהירה", ועזבו במכוניות נפרדות.

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashinan) on

"זה נראה מתוח", דיווח המקור לאתר "People" את מה שכנראה יכולנו לנחש. "זה לא היה כאילו הם חברים שמבלים בשביל הכיף. יותר כמו ארוחת ערב עסקית". האם קורטני הוזעקה על ידי סקוט כדי להרגיע את ריצ'י, שמוטרדת ממערכת היחסים הקרובה בין השניים? אולי, אבל נראה שיש הסבר יותר סביר למטרת המפגש.

"סופיה מבלה עם עם הילדים של קורטני, אז קורטני רוצה לוודא שכולם מיישרים קו", הסבירו מקורבים לקרדשיאנית. "סקוט וסופיה נוטים להיכנס לריבים, וקורטני רוצה לוודא שהילדים נמצאים באווירה חיובית כשהם אצל סקוט. היא מנסחת חוקים לאיך הדברים צריכים להיראות".

View this post on Instagram

A post shared by Scott Disick (@letthelordbewithyou) on