סלינה גומז התמודדה בשנים האחרונות עם לא מעט דברים: פרידה סוערת מג'סטין ביבר (שרגע אחרי התארס והתחתן עם היילי בולדווין), אישפוז בעקבות מחלת הזאבת, אך במקביל גם עם קריירה בינלאומית מצליחה במיוחד. 

עם זאת, בפודקאסט של חברתה בו השתתפה לאחרונה, גומז סיפרה על הצדדים הנלווים לפרסום, כמו מעריצים וטוקבקים, שהפכו מחיוביים לשליליים ברגע בו הבינה כי הבעיות הבריאותיות שלה הביאו לעלייתה במשקל כחלק מתופעות הלוואי.

View this post on Instagram

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

"חוויתי לא מעט באדי שיימינג עם התנודות הראשונות שלי במשקל. יש לי זאבת ואני מתמודדת עם בעיות בכליות ולחץ דם גבוה, אז יש לי לא מעט בעיות בריאותיות להתמודד איתן, ועבורי זאת הייתה הפעם הראשונה שבאמת התחלתי לשים לב לדימוי החיצוני שלי.

הזאבת לא משפיעה על המשקל שלי, זה השילוב של הכל, והתרופות שאאלץ לקחת למשך חיי. זה אפילו תלוי חודש, אם להיות כנה. אז הבחנתי שאנשים החלו לתקוף אותי על המראה שלי...זה ממש הצליח לפגוע בי". 

התגובות של המעריצים על המראה החיצוני שלה, כך מתברר, גרמו לכוכבת הפופ להיעלם לתקופה מהרשתות החברתיות לתקופה. בתקופה האחרונה היא חזרה להשתמש בהן, אך מודה כי היא נמנעת מלהסתכל על תמונות עבר שלה. "אני מאוד שמחה לחיות את החיים שלי ולהיות נוכחת בהווה. זה בסדר מבחינתי לפרסם תמונה ופשוט לא להתעסק בזה. אני אעשה שטיח אדום, אעשה כל דבר, אבל אני לא צריכה להתעסק בזה. זה לא אומר שיש לי בעיה לחשוף את עצמי בפני כולם ולשמוע מה יש להם לומר".

 

View this post on Instagram

Me, all the time

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on