רק לפני חודש נודע שאריאנה גרנדה נפרדה ממק מילר אחרי כשנתיים של דייטינג, ועכשיו היא כבר מאורסת למישהו אחר - ואולי גם בהריון?

 

לחבר - או אולי הארוס -  החדש קוראים פיט דיווידסון, והוא מוכר לצופי ״סאטרדיי נייט לייב״ בתור חבר הקאסט הצעיר ביותר (הוא בן 24, ממש כמו אריאנה), עם סיפור חיים די מרתק שכולל אבא שנהרג בפיגוע של 11 בספטמבר בזמן שחילץ פצועים בתפקידו ככבאי, התמכרות לסמים ומחלות נפש - על כל אלה הוא מדבר בגלוי בסטנדאפ וגם בתוכנית.

לפני כחודשיים, כשאריאנה עוד הייתה עם מק מילר, צצו שמועות שהיא בהריון מכיוון שהיא נעלמה מהרשתות החברתיות למשך חודשיים וחצי. המעריצים חשבו שהיא עושה מעשה קיילי ג׳נר ושהריון היא הסיבה להעלמות. אז היא הפציעה מחדש, ללא בייבי באמפ.

אבל עכשיו, כשהשמועות מתעקשות שהיא ופיט כבר מאורסים, אחרי פחות מחודש של דייטינג, הספקולציות על הריון עולות שוב.

בואו ניקח רגע נשימה כדי לדבר על כל מה שקרה בין השניים בפחות מחודש של זוגיות - הם פירסמו אינספור תמונות דביקות שלהם ברשתות החברתיות, צחקו בתגובות על התכנונים לעשות ילדים, קעקעו ענן תואם על האצבע ופיט גם קיעקע את ראשי התיבות של אריאנה על האצבע ואת מסכת הארנב שלה על הצוואר. אחרי שאריאנה נצפתה עם טבעת יהלום ענקית על האצבע *ההיא*, מקורות שמקורבים לאריאנה טוענים שכן, זה קורה.

״הם פשוט שני אנשים שמצאו אהבה מאוד מהר וגורמים אחד לשנייה לאושר כל הזמן״, אומר המקור. ״הם התחילו לדבר על אירוסים בסוף השבוע האחרון. זה לא משהו שהם מסתירים״. נשמע שהאירוסים אכן קורים, אבל לגבי ההריון - כרגע מדובר אך ורק בספקולציות של מעריצים שחושדים שזו הסיבה לאירוסים המהירים מאוד.

אריאנה גרנדה במט גאלה
אריאנה גרנדה במט גאלה | צילום: Noam Galai / Stringer, GettyImages