אפשר אולי לחתן את הילד הרע של משפחת המלוכה עם ליידי אמיתית כמו מייגן מרקל, אבל אי אפשר להרחיק את השם שלו משערוריות. הסקנדל האחרון ששמו של הארי נקשר אליו? מתברר שאחד מחבריו הטובים הוא כוכב פורנו. 

דן ברוטון, האיש המדובר, הוא לא רק חבר של הארי - הנסיך קרא לו בעבר ה"גיי בסט פרנד" שלו - הוא גם אוחז בתפקיד מלכותי: חבר בחיל הפרשים של בית המלוכה, שאף ליווה את הארי ומייגן ביום חתונתם.

כפי שאפשר להבין את הכינוי שהארי נתן לו, ברוטון מעולם לא הסתיר את היותו גיי, והוא גם זכה בתואר "מר גיי" של אנגליה בשנת 2007.

A post shared by Instinct Magazine (@instinctmagazine) on

ברשתות החברתיות שלו הוא גם מציין שהוא דוגמן אירוטיקה, אבל כעת טוענים באתרי הרכילות הבריטיים שהוא אחד משחקני הפורנו העסוקים באנגליה, תחת השם "דירטי דני". הוא אוהב במיוחד לעבוד עם אמריקאים, ואמר ש"רואים שהם נדלקים לעבוד עם בריטי". יש לנו תחושה שמישהו עומד להיות מאוד מפוטר, ולא מקריירת הפורנו.

This evening The Duke and Duchess of Sussex joined The Queen for the @queensyoungleaders at Buckingham Palace. The award recognises and celebrates inspiring young people from across the Commonwealth who are taking the lead in their communities and using their skills to transform lives. The Duke made a short speech before The Queen presented the Awards, where he said: “You are the hope and optimism the world needs and we will all do everything that we can to support you in it.” Find out more at @TheRoyalFamily.

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on