למרות שריהאנה קברה כמו תמיד על השטיח האדום וגם סולאנג׳ נואלס ייצגה את המשפחה בכבוד, המעריצים של ביונסה פשוט לא מצליחים להירגע מהעובדה שהמלכה האם לא הגיע לגאלת המטרופוליטן בניו יורק.

חלקם אפילו צייצו תמונות של צללים על השטיח האדום ואמרו שהיא וליידי גאגא הגיעו לשם כרוחות קדושות. אתם יודעים, בהתאם לנושא הקתולי של הערב.

 

אז מה בדיוק קרה שם? האם בי מסוכסכת עם אנה ווינטור? אולי היא סתם לא רצתה להיתקל בקים קרדשיאן? או שהחזרות לסיבוב ההופעות המשותף פשוט מתיש אותה ואת ג׳יי זי שהם החליטו לדלג על האירוע הגרנדיוזי השנה?

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

אז הנה הסיבה, לפחות על פי השמועות - ביונסה וג׳יי זי היו אמורים להגיע לגאלת המט, אבל מכיוון שבי עובדת כל כך קשה לאחרונה, עם סיבוב ההופעות שבדרך ושתי ההופעות המטורפות בפסטיבל קואצ׳לה - ג׳יי זי החליט לפנק אותה.

על פי הדיווחים, ביונסה עבדה במשך שבועות על שמלה לגאלה יחד עם המעצב פיטר דאנדס, אבל ברגע האחרון ג׳יי זי הפתיע אותה וסחף אותה לחופשה על מנת להירגע לפני סיבוב ההופעות הקשוח. חיטטנו קצת לביונסה באינסטוש לראות אם השמועות נכונות, והפוסט האחרון שהועלה שם היה בסוף אפריל, מה שלא כל כך אופייני לחשבון המתוחזק היטב ורק גורם לנו לחשוב שהשניים באמת נסעו לחופשה, אבל מהסוג המנותק לחלוטין. טוב, בטח עדיין מתאוששים מהציוצים של קניה.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on