כשמדובר בסמנת'ה מרקל, הדבר היחיד שאפשר לצפות לו הוא הבלתי צפוי, ובגלל זה אנחנו כל כך מחבבים את דמותה ההפכפכה והמפתיעה, שתמיד מתנהגת קצת כמו אחות חורגת רעה בסרט של דיסני.

ואכן, אחרי שאחותה למחצה של הדוכסית מסאסקס גורשה מהארמון כשדרשה לדבר איתה, ואז הצהירה שהיא מצטערת וסולחת ומאחלת לה רק אושר, ואז הבטיחה שהיא עומדת להוציא ספר שישפוך את כל הלכלוך על מייגן, מרקל בת ה-53 מצאה זווית חדשה ומרעננת להתמקד בה: תמונת הכריסמס הרשמית של מייגן והארי.

View this post on Instagram

The Duke and Duchess of Sussex are delighted to share a new photograph from their Wedding Reception at Frogmore House on 19th May. The photograph, which was taken by photographer Chris Allerton, features on Their Royal Highnesses’ Christmas card this year.

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

לפני כמה ימים התפרסמה בחשבון האינסטגרם של ארמון קנסינגטון תמונה שטרם נראתה מקבלת הפנים של החתונה המלכותית, בה עומדים מייגן והארי מחובקים בגבם למצלמה, ומביטים בזיקוקים החוגגים את אהבתם.

"מעניין שהדוכס והדוכסית מפנים את הגב", העירה האחות בטוויטר. "האם זה כלפי העולם או רק כלפי משפחות רגלנד ומרקל? זה קצת עצוב", כתבה בעוקצנות והתייחסה לשני הוריה של מייגן - אביהן המשותף תומס מרקל, ואמה דוריה רגלנד.

View this post on Instagram

Love my amazing dad! I had the best birthday and thanksgiving ever!

A post shared by Samantha Markle (@samanthamarkle1) on

"זה גס-רוח להחריד להפנו את הגב למצלמה בתמונת כריסמס שאמורה לחלוק חמימות ואיחולים עם העולם", הבהירה בציוץ נוסף לאחר שהגולשים לא עפו על הקטנוניות שלה. "אלה שמבקרים אותי על כך שאני אומרת את האמת צריכים להוציא את החומר החום הזה מהאף שלהם". כתמיד, מופת של עידון.

 

View this post on Instagram

A post shared by Samantha Markle (@samanthamarkle1) on