View this post on Instagram

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

גם המעריצים המושבעים ביותר של טיילור סוויפט, ג'סטין ביבר ושאר השמות המעורבים בפרשה, כנראה מתקשים קצת להבין מה קורה להם באינסטגרם ביממה האחרונה, אז ננסה קודם כל לעשות קצת סדר בבלאגן: בגדול, הכל התחיל מפוסט ארוך שפרסמה סוויפט בטאמבלר, בו תיארה את "התרחיש הגרוע ביותר" מבחינתה, שלאחרונה הפך למציאות - מנהל האמנים המפורסם סקוטר בראון רכש את חברת התקליטים בה הייתה חתומה, וכך גם את הזכויות על כל ששת אלבומיה. 

"גיליתי על הרכישה יחד עם כל העולם", כתבה. "וכל מה שיכולתי לחשוב עליו זו הבריונות המתמשכת והמניפולטיבית שסבלתי מידיו במשך שנים. כמו אז כשקים קרדשיאן ערכה הקלטה בלתי חוקית של שיחת טלפון והדליפה אותה, ואז סקוטר הביא את שני הלקוחות שלו לרדת עלי ברשת סביב זה (ראו תמונה)".

View this post on Instagram

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift.lover1) on

את התמונה שטיילור מתייחסת אליה העלה ביבר ב-2016, ובה הוא מצולם לצד קניה ווסט ובראון, המנהל המשותף שלהם. הכיתוב שבחר ג'סטין לאותה תמונה הוא "מה נשמע, טיילור סוויפט?". כעת, בעקבות אותו פוסט כאוב של טיילור, העלה ביבר פוסט תגובה ארוך, שנפתח בהתנצלות וממשיך בסוג של הטפה.

"קודם כל אני רוצה להתנצל על הפוסט הפוגעני ההוא, בזמנו חשבתי שזה מצחיק אבל עכשיו אני מבין שזה היה בטעם רע", כתב, אבל אז כאמור הוסיף: "בשנים שחלפו לא יצא לנו להיפגש ולדבר על המחלוקות בינינו, אז לא הוגן שאת לוקחת את זה לרשת וגורמת לאנשים לשנוא את סקוטר". 

View this post on Instagram

Hey Taylor. First of all i would like to apologize for posting that hurtful instagram post, at the time i thought it was funny but looking back it was distasteful and insensitive.. I have to be honest though it was my caption and post that I screenshoted of scooter and Kanye that said “taylor swift what up” he didnt have anything to do with it and it wasnt even a part of the conversation in all actuality he was the person who told me not to joke like that.. Scooter has had your back since the days you graciously let me open up for you.! As the years have passed we haven’t crossed paths and gotten to communicate our differences, hurts or frustrations. So for you to take it to social media and get people to hate on scooter isn’t fair. What were you trying to accomplish by posting that blog? seems to me like it was to get sympathy u also knew that in posting that your fans would go and bully scooter. Anyway, One thing i know is both scooter and i love you. I feel like the only way to resolve conflict is through communication. So banter back and fourth online i dont believe solves anything. I’m sure Scooter and i would love to talk to you and resolve any conflict, pain or or any feelings that need to be addressed. Neither scooter or i have anything negative to say about you we truly want the best for you. I usually don’t rebuttal things like this but when you try and deface someone i loves character thats crossing a line..

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

מעריציה של סוויפט לא נשארו אדישים לפוסט הזה, וטיילור עצמה עשתה לייקים של תמיכה בכמה וכמה תגובות חריפות נגד ביבר. באחת מהן נכתב, תוך ציטוט דבריו של ג'סטין: "'לא יצא לנו לדבר על המחלוקות בינינו'? אתה בגדת בחברה הכי טובה שלה ואז תמכת באדם שעשה פורנו נקמה נגדה ואתה מצפה שהיא תזמין אותך לתה??? עוף מפה". 


הפוסט מתייחס, כמובן, לזוגיות של ג'סטין וסלינה גומז (כמו גם לקליפ של ווסט ל-Famous, הוא "פורנו הנקמה"). כזכור, מערכת היחסים הממושכת של השניים הגיעה לקיצה לפני כשנה, קצת לפני שביבר החל לצאת ואז גם התחתן עם היילי בולדווין, ואילו סלינה עברה התמוטטות מתוקשרת. "טיילור כרגע אישרה שג'סטין בגד בסלינה", כתבו המעריצים ההמומים ששיתפו את הציוץ והלייק שעשתה סוויפט.

שמועות על בגידות חוזרות ונשנות של ביבר בגומז ליוו את הקשר שלהם מאז ומתמיד, והתחזקו במיוחד לאור הסמיכות החשודה בין הפרידה לבין החתונה עם בולדווין. ג'סטין בעצמו כבר רמז בראיון מ-2015 לעניין "בעיות האמון" בקשר עם סלינה: "כל הסיפור הזה של אמון התחיל לעשות לי בלאגן בראש... אתה בדרכים, ויש נשים יפות בדרכים, ואתה מכניס את עצמך לצרות...". ובכן, לפעמים זוהי טיילור סוויפט שמכניסה אותך לצרות (ובצדק).

View this post on Instagram

3rd wheel king

A post shared by Scooter Braun (@scooterbraun) on

View this post on Instagram

A post shared by Scooter Braun (@scooterbraun) on