אם תהיתם לאחרונה מה שלום האחיות אשלי וג'סיקה סימפסון, שהיוו חלק בלתי נפרד מימי הפופ היפים והטובים של העשור הקודם, קבלו עדכון נוסטלגי: בסוף השבוע האחרון נתפסה ג'סיקה לצד בן זוגה, שחקן הפוטבול אריק ג'ונסון (ניק לאשיי הוא היסטוריה רחוקה), כשהיא לא נותנת להריון המתקדם שלה לעצור אותה לרגע בדרך להופעה משותפת של אחותה אשלי ובעלה אוון רוס.

סימפסון בת ה-38 נושאת ברחמה את ילדה השלישי, שיצטרף למקסוול בת השש ואייס בן החמש, ועדיין מטפחת את הבלונד הגולש והסטייל המפוקפק המזוהים איתה היטב. צלמי הפפראצי תפסו אותה בכניסה למועדון ההוליוודי כשהיא אוחזת בידו של ג'ונסון ומניחה את היד השניה על בטנה המפוארת.

View this post on Instagram

A post shared by Yahoo Canada Style (@yahoostyleca) on

אפשר ומותר להגיד את זה: סימפסון נושאת הריון כבד במיוחד, וזה ניכר על מימדיה. היא בעצמה התייחסה לא מעט לנושא בשבוע האחרון, לאחר שתמונה ששיתפה ובה נראית כף רגלה הנפוחה הפכה ויראלית למדי.

כמה ימים לאחר מכן היא המשיכה לרכוב על הגל והעלתה שתי תמונות של רגליה במסגרת אתגר עשר השנים, ואתמול כבר שיתפה שתיים נוספות - באחת מהן נראית כף הרגל כשהיא עוברת טיפול בכוסות רוח, ובשנייה היא כבר מתפארת בתוצאות וב"קרסוליים הדקיקים" שלה. פייר? מושלמת בכל מצב.

ג'סיקה סימפסון בהריון
העיקר שזה לא ניק לאשיי | צילום: splashnews

 

View this post on Instagram

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on