עשרה חודשים לאחר שקיבלה את היהלום העצום בעולם בתור טבעת אירוסין, פריס הילטון תיאלץ להחזיר אותו לכריס זילקה, או לחילופין - למכור אותו בשוק השחור, או פשוט להגדיר אותו כסתם אקססורי נוצץ במיוחד שלא נושא משמעות מיוחדת.

אחרי שהשמועות החלו לצוף בימים האחרונים, כעת מאשרים גורמים בסביבתם של השניים כי האירוסים, שהוכרזו רק כמה חודשים אחרי שהזוגיות החלה, בוטלו. "הם נפרדו לפני כמה שבועות. מערכת היחסים התקדמה מאד מהר, והיא הבינה שזה לא נכון בשבילה", סיפר למגזין People מקורב ליורשת המיליונים. "עכשיו היא מתכוונת להתמקד בקריירה שלה".

View this post on Instagram

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

פריס עצמה, שכזכור כבר ביטלה אירוסים בשנת 2005 לגבר שנושא גם הוא את השם פריס, התייחסה לבסוף בעצמה לסוגיה, אבל באופן מרומז. "אני מאמינה שהכל קורה בגלל סיבה מסוימת. אנשים משתנים כדי שנלמד לשחרר אותם. דברים משתבשים כדי שנעריך את זה כשהם נכונים. את מאמינה בשקרים כדי שבסוף תלמדי לא לבטוח באף אחד חוץ מעצמך. ולפעמים דברים טובים מתפרקים כדי שיהיה אפשר להרכיב דברים טובים יותר".

מעורר השראה ללא ספק, אבל הקרדיט כאן הוא לדיווה אחרת. "הציטוט אהוב עלי של מרילין מונרו", הקדימה והצהירה פריס, והתמונה שמלווה אותו היא של עצמה, כמובן, מחופשת לכוכבת האיקונית.

View this post on Instagram

My favorite Marilyn Monroe quote. ✨”I believe that everything happens for a reason. People change so that you can learn to let go. Things go wrong so that you appreciate them when they're right. You believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself. And sometimes good things fall apart so better things can fall together.”

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on