תהליך הפרידה הארוך והמייגע של ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו לא מפסיק לשבור לנו את הלב. אחרי שהתפרסם שג'סטין לא בא לאסוף את חפציו וג'ן מאיימת לזרוק אותם לפח, עכשיו מתגלה פרט נוסף ולא נעים בכלל - היא תאלץ לשלם לו סכום כסף, במזומן, כדי שלא ישפוך את כל הסודות שלה בראיון.

 

כמובן שמדובר רק בספקולציות וקשה לדעת בדיוק למה ולמי להאמין, מכיוון שהרבה "חברים" של הזוג צצים בכל מקום עם שמועות יותר או פחות מבוססות, אבל בהתחשב בעובדה שאניסטון היא המפורסמת והעשירה יותר מבין השניים, זה לא מופרך.

כל השמועות עד כה מצביעות על כך שלא מדובר בפרידה ידידותית וחביבה, אלא בזוג שנמצא במשבר הרבה מאוד זמן, והתדמית של ג'ניפר בתור המאמי של אמריקה יכולה רק להינזק אם תצא אינפורמציה אינטימית על הפרידה. בכל זאת, מי מאיתנו לא עושה דברים שהוא מתבייש בהם כשהזוגיות שלו עולה על שרטון?

 

ג'ניפר אניסטון, ג'סטין ת'רו
ג'ניפר אניסטון, ג'סטין ת'רו | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

על פי השמועות, ג'ן וג'סטין לא מתקשרים ישירות כלל מאז הפרידה, אלא אך ורק באמצעות עורכי דין וחברים משותפים. ג'סטין אמנם הבטיח שהוא לא ידליף שום דבר לעיתונות אלא אם ג'ניפר תטנף עליו קודם, אבל היא ככל הנראה לא רוצה לקחת סיכון, ומעדיפה לרשום לו צ'ק שמנמן ולחתום על מסמך מחייב שימנע ממנו לקשקש עליה בעתיד.

החברים של ג'סטין מספרים שלחיות עם ג'ניפר "היה סיוט עבורו", כך שאין ספק שמשתלם לה לתת קצת דמי שתיקה. בכמה כסף מדובר? המספר לא נחשף אבל אנחנו בטוחים שהמוניטין של ג'ן שווה לה לא מעט דולרים.

בינתיים הוא נהנה בפריז, לשם נסע עם חבריו כדי להתרחק מכל הדרמה וגם להראות נוכחות בשבוע האופנה שמתקיים שם. אנחנו כמעט מצליחים להאמין שזה מעניין אותך, אבל אנחנו בעד כל מה שיצליח להשכיח את הצרות.

A post shared by The Blast (@blast) on