אם יש דבר אחד שגורם לנו לקנא בכל פעם מחדש בחייהם של מקבילינו בהוליווד זה ללא ספק מסיבות החג שלהם. מילא ההאלווין, לו אנחנו מוצאים תחליף בדמות פורים הכיפי, אבל חג המולד? עם כל הכבוד לחנוכה הכיפי שלנו, שמלא בחנוכיות ובסופגניות, אי אפשר שלא לפנטז על סנטה קלאוס, עץ אשוח עם קישוטים, שלל מתנות עטופות וכמובן ארוחה מלאה במטעמים ובעוגיות מצופות.

יותר טוב מזה אלה רק מסיבות האולסטארז שהם מקיימים, אליהם מגיעים כל השמות הכי גדולים מהאיי-ליסט, אך אם עד עכשיו חשבנו שטיילור סוויפט היא המלכה הבלתי מעורערת שלהן, כעת נלחמת איתה על הטייטל לא אחרת מג'ניפר אניסטון.

View this post on Instagram

Ok, @jimmykimmel... here are your f*%king Friendsgiving enchiladas.

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

מאז שהצטרפה לאינסטגרם באופן רשמי, השחקנית שולפת תותח כבד אחד אחרי השני, ונאה בין איחודים ספונטניים של חבריה לסדרת הקאלט "חברים" לבין פלירטוטים לא מזיקים עם הבעל לשעבר, ג'סטין ת'רו. אבל אז היא ערכה מסיבת כריסמס והזמינה לשם - חכו לזה - את ה-אקס המיתולוגי, בראד פיט. בקטנה, לא?

לדברי מגזין "PEOPLE", המסיבה שלה כללה רשימת מוזמנים מעוררת קנאה למדי, שכללה כוכבים כמו קייט הדסון, ג'ימי קימל ואפילו גווינית' פאלטרו (בעצמה אקסית של פיט), אך נוכחים במקום לא הצליחו להתעלם מנוכחותו של בראד לצד ג'ן.

View this post on Instagram

A post shared by 唐尼 (@brad_nkotb) on

מאז שנפרד מאנג'לינה ג'ולי, צמד האקסים שומרים על מערכת יחסים חברית למדי ואף נפגשו מספר פעמים - מה שהוביל גם להזמנה הנוכחית. "בראד וג'ניפר שומרים על קשר מאז יום הולדתה ומטפחים קשרי ידידות", סיפר המקור. "הוא לא היה מוזמן למסיבה אם זה לא היה המקרה. זה היה ערב מיוחד עבור ג'ן והיא כינסה אנשים חשובים מחייה כדי לחגוג עמה. בראד שייך לקבוצה הזאת, וזה היה טבעי שהוא יבוא".

עם זאת, קרובים לשניים ממהרים לצנן את המחשבות שלנו על קאמבק רומנטי, בטענה שאין להם שום כוונות להצית מחדש את הניצוץ שפעם היה ביניהם. "זה כבר יותר מעשור שהם חיו חיים נפרדים לגמרי ובאופן לא מפתיע, הם הפכו לאנשים שונים לגמרי ממה שהיו בתקופה שיצאו. הם התגברו זה על זו כל כך מזמן, זה נחשב להיסטוריה רחוקה".