עוד לא הצלחנו להתאושש מהעזיבה המפתיעה של הארי ומייגן את ארמון המלוכה הבריטי, וכבר השניים הספיקו לארוז כמה חפצים במזוודה, לקחת איתם צי מאבטחים מדופלם, ולהתמקם באחוזה מפוארת בקנדה. מייגן, דוכסית סאסקס לשעבר, כבר רגילה לעבור בין ארצות, ונדדה בשנים האחרונות בין ארצות הברית, דרך אירופה ועד לקנדה בה גם חיה במשך שבע שנים. אך יורש העצר מתקשה להתרגל לשינוי העצום בחייו, ולא מצליח להתגבר על הצורך בקרבה לבני המשפחה ולחברים שהשאיר מאחור.

מקורות מעבר לים מדווחים כי הנסיך סובל בשבועיים האחרונים מגעגועים עזים לחבריו, ומשתדל לשמור על קשר רציף באמצעות שיחות בקבוצות וואטסאפ שהוא וחבריו פתחו. עוד מדווח, כי הארי משתמש באפליקציה יותר מאי פעם, וכי הוא מקפיד לשלוח תמונות וסרטונים מצחיקים מקנדה.

View this post on Instagram

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

המידע הזה מגיע לאחר דיווח קודם, בו נטען כי הארי התרחק מהקרובים לו על מנת לפנות זמן למייגן. "להארי יש קבוצות ווטסאפ עם החברים שלו כבר שנים, אבל הוא ללא ספק משתמש בהן עכשיו יותר מהרגיל", מדווחים צהובונים בחו"ל. "הוא לא רוצה לתת לעובדה שהוא נמצא בקצה השני של העולם להשפיע על הקשר עם החברים הותיקים".

כזכור, הנסיך הארי ומייגן מרקל נישאו לפני כשנה וחצי בטקס מפואר בארמון המלוכה. מאז עברה מערכת היחסים שלהם טלטלות רבות, ובניהן סכסוך מתוקשר עם בני משפחתה של הכוכבת, שמועות על התנהגות לא הולמת כלפי העוזרות האישיות שלה, ועזיבה היסטורית של בית המלוכה בתחילת החודש שעבר. באופן אישי, אנחנו מקווים שהם יצליחו להתאקלם.

View this post on Instagram

A post shared by Prince Harry, Duke of Sussex (@loveprinceharry1) on